Tajwańczycy nie zwalniają tempa a zatem niewykluczone, że w najbliższym czasie zostaniemy zasypani nowościami z logo HTC na obudowie. Po HTC One M8i przyszedł czas na doniesienia o HTC A53, w którym zaimplementowany zostanie wydajny procesor firmy MediaTek.
Podobnie, jak w przypadku HTC Desire (A55), tak i w HTC A53 za wydajność odpowiadać ma MediaTek MT6795, który został wyposażony w osiem 64-bitowych rdzeni zbudowanych na architekturze ARM Cortex-A53 o częstotliwości taktowania 2.0 GHz (maksymalnie 2.2 GHz). Układ SoC występować będzie w towarzystwie 2-gigabajtowej pamięci operacyjnej RAM. Na dane oraz aplikacje zarezerwowane zostanie 16 GB wewnętrznej pamięci (brak informacji o czytniku kart microSD).
Z informacji przekazanych przez upleaks dowiadujemy się również o obecności: 13-megapikselowgo przetwornika, kamery dedykowanej wideo połączeniom o matrycy 13 Mpx (wersja standard) / 4 UltraPikseli (model premium), a także Androida 5.0 z HTC Sense 7.
Smartfon lub phablet (brak informacji o przekątnej ekranu) zadebiutuje w kilku wariantach kolorystycznych – Gray/Purple Gun, White/Silver, Brown/Light Gold.
źródło: upleaks
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…