, Newsy Nokia System Telefony Windows Phone

Lumia Denim dwa miesiące w Polsce

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Redi

  Ale że tapetę będzie można zmienić… Rewelacja…

 • Kamil

  Odkąd mam 930, nie wyobrażam sobie powrotu do Androida, a ilekroć do niego wracam to nie umiem zostać na dłużej. Android mnie znudził i każdy znajomy, który dzieki mnie przeszedł na WP, jest mega zadowolony z tej zmiany. Jedyna złość jaką mogę w sobie posiadać dotyczy twórców niektórych aplikacji, którzy olewają WP.

  A każdy kto hejtuje brak pełnego wsparcia dla 920 czy innych starych telefonów – czego oczekujecie? Wiecie ile lat ma ten telefon? Ogarnijcie. Który Android miałby miec nagle nagrywanie 4K dzieki aktualizacji, skoro w 920 chcecie tej funkcji? Pomyślcie troszkę, bo żal ściska jelita na te wasze idiotyczne wywody.

 • Redi

  Polać mu…

 • kadu

  Tak się kiedyś zastanawiałem nad sprawdzeniem czy WP jest naprawdę takie fajne, stabilne, szybkie i niezawodne jak fanboje pokroju Nxxx i inni przekonują… nie miałem okazji…
  No i niestety w tej chwili nie mam wyboru bo szefostwo uraczyło nas służbowymi smartfonami właśnie pod Windowsem (bo to takie „bezpieczne”)
  Nokia 735… Lumia Denim od razu po wyjęciu z pudełka + jakaś jedna aktualizacja.
  Płynność? – laguje nawet przy powrocie do pulpitu gdy nic w tle nie jest uruchomione.
  Stabilność? – restart przy próbie włączenia bluetootha w czasie rozmowy.
  „wielozadoniowość” – latające kropeczki i „ładowanie” i „wznawianie” – ratunku…
  Fakt – android potrzebuje dużo żeby działać płynnie ale tyle samo zaczyna potrzebować WP

  • MHM

   Nie wiem co się dzieje z Twoim egzemplarzem, ale od 3 miesięcy również używam L735 i lagowania po wyjęciu z pudełka nie zauważyłem. Nawet po zainstalowaniu x programów lagowania nie zauważyłem. Nie zrestartował mi się ani razu przez 3 miesiące, a z BT korzystam prawie cały czas.
   Co do wielozadaniowości – wznawianie/ładowanie owszem występuje, ale bez przesady. Nie trwa to godzinę czy dłużej.
   Bardziej mnie zawiodła jakość aplikacji w sklepie. Znane appki z Androida w wersji WP8.1 są TRAGICZNE. W większości przypadków nie mają nawet połowy funkcjonalności tych z Androida. A przecież są pisane przez tych samych programistów, O aktualizacjach nie wspomnę przez litość.
   Ogólnie po 3 miesiącach jestem zawiedziony całokształtem WP8.1, ale czekam na W10. Jeśli coś się nie poprawi to wracam do Androida, który też ma sporo wad, ale mimo wszystko lepiej pasuje do moich potrzeb.

 • qwerty

  Mam L920 z Czeskiej dystrybucji bez brandu i też nie dostałem jeszcze aktualizacji… Choć dla mojego modelu nie wiele ona wniesie bo nagrywania 4K nie dostanie…

 • Redi

  A co z Lumia 6.2 cala superflagowiec?…

 • Wania

  Niestety, ale modele 820 i 920 są nadal pomijane w tej aktualizacji

 • DanSlenders

  Co jak co, ale aktualizacje dla WP robią wrażenie. Adki flagowe nie mają takiego wspracia jak np Lumia 520. Tylko jak zwykle operatorzy robią pstryczki w nos – patrz Plus i modele 520 i 620.

  • amol

   dokladnie ! zwłaszcza ze Denim jest tylko dla 2 lub 3 telefonow a cała reszta ma tylko zmienioną nazwe 😀 z wrażenia aż narobiłem


reklama