, Android Motorola Newsy Telefony

Android 5.0 Lollipop dla Motoroli Moto X już wkrótce

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • DanSlenders

  Czekacie na tego Lizaka jakby wam teraz było źle. Czekajcie jak go dopracują, bo pierwsze wersje nowego Adka to padaka, nie bez przyczyny pracują nad 5.1.

 • iaak

  Moj nexus7 3g dalej czeka na lizaka ;(

 • DeKo

  Tu nie chodzi o to że narzekam, że nie dostałem tej aktualizacji tylko chodzi o robienie idiotów z użytkowników Moto X przez Lenovo, które aktualizacje obiecało przed świetami. Rozumiem, że Motorola X pierwszej generacji nie jest już flagowym modelem ale Motorola wręcz chwaliła się tym że daje szybkie aktualizacje. Gdy za czasów Motoroli w rękach Google aktualizacje były zaraz po nexusasach, gdzie Sony czy Samsung nawet nie planowało jeszcze danej aktualizacji. Teraz niestety większość modeli flagowych innych producentów z tamtego roku ma aktualizacje, a Motorola dla Moto X przekłada już ją przez 3 miesiąc. @Abeso z kasy już dawno wyskoczyłem i mam IPhone 6 ale wkurza mnie po prostu robienie ze mnie idioty przez Motorole/Lenovo.

 • MaGicK

  Cóż, obstane przy @Adamo. Fakt faktem, Android bez nakładek i myślę, że aktualizacja powinna być nieco szybciej. Co do Lenovo, mogli kupić „markę” razem z pracownikami jak robi to większość firm. A propos artykułu, miła odskocznia podczas czytania p. Rosa 😉

 • Adamo1139

  @Abeso jednak, to jest czysty android, powinien mieć wsparcie prawie jak nexusy. Nex4 dostaje update’y jeszcze, wiec moto x też powinna.

  • Adam

   Prawie robi wielką różnicę, bo Lenovo nie ma doświadczenia w aktualizacjach.

 • abeso

  DeKo, ty tak na poważnie? Rok temu twoja Moto X była świeżym telefonem. W tym roku pałeczkę przejęła druga generacja i nie ma w tym nic dziwnego. Chcesz mieć priorytet – wyskakuj z kasy i kupuj nowy model. Jest tak od lat, więc dziwi mnie fakt, że niektórzy jeszcze się tego nie nauczyli.

 • DeKo

  Już o tej bajce z Androidem 5 słyszałem przed świetami, gdzie Motorola obiecała, że w ciagu 10 dni udostępni aktualizacje. Następnie z miesiąc temu znów ktoś wspomniał o kilku dniach o teraz znów każą czekać? Od kiedy niestety lenovo przejęło motorole to zaczęli olewać klientów. Wcześniej za rządów Google moja Moto X aktualizacje dostawała tydzień, ewentualnie dwa po Nexusie.

 • Adamo1139

  „czy adreno 320 uciągnie LP wraz z kraitami” brzmi jak pytanie retoryczne. I na adreno 305 nie będzie źle


reklama