, Apple iOS Newsy

iOS 9 z poprawkami zamiast nowymi funkcjami. iOS 8.3 w rękach deweloperów. Trwają pracę nad iOS 8.4


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Marecki

  Niby nie muszą dać wsparcia dla iPada mini 1 przy iOS9 ale ja nadal używam wersji 6 gdyż nowsze zabierają znacznie więcej miejsca co w przypadku mojej wersji 16GB ma kluczowe znaczenie. Niech będzie i iOS8.4 dostępny ale niech będzie zajmował tyle miejsca co wersja 6 aa nie prawie dwa razy tyle.

 • Blazej C

  Kuba dokładnie popieram twoje zdanie pisząc właśnie z i’Pada mini pierwszej generacji.. Zreszta chce kupić zonie właśnie najnowszego i’Pada. Nie jestem fanem Apple co już nie raz pisałem na tym forum bo osobiście urywam Samsunga lecz cenie Apple za jakość wykonania. A jeśli chodzi o aktualizacje to nik tak bardzo nie aktualizuje swoich urządzeń jak Apple.

  • Blazej C

   P.S. Przepraszam za błędy ale pisze komentarze lekko już zmęczony. Pozdrawiam wielbicieli Samsunga jak i Apple

 • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

  Jeśli Apple nie wprowadzi update dla iPada Mini pierwszej generacji iOS 9 postąpi identycznie jak Samsung, który olewa swoich użytkowników nie dając im aktualizacji pod byle pretekstem.

  • kuba

   iPad mini 1 generacji ma 3 lata z kawałkiem! A jak wyjdzie iOS 9 to już będzie miał 4 lata. No bez przesady! To jest dobre uzasadnienie + to, że to nie jest urządzenie 64-bitowe. Wiec nie zdziwię się jeśli Apple nie z aktualizuje tego modelu do iOS 9.

  • Arrczi

   Jak iPad mini zacznie mulić na iOS9 to do kogo pobiegniesz z płaczem na skargę?

   • Wielbłąd

    Jeżeli iOS 9 nie wyjdzie na pierwszego iPada mini i faktycznie będzie głównie zmieniał „pod maską”, to w końcu na coś przyda się jailbreak. Na 90% znajdą się twórcy którzy zrobią backport tych nielicznych nowych funkcji i będzie po problemie. A zanim większość aplikacji do uruchomienia będzie wymagało iOS 9 to na rynku będzie już pewnie jakaś jedenasta czy dwunasta odsłona.

    Jailbreakować żal nie będzie bo większość z tych urządzeń będzie po gwarancji.


reklama