Wczoraj pisaliśmy o problemach firmy RIM związanych z żądaniami władz Indii. Sprawa jest dość nieprzyjemna i pewnie nie są nią zachwyceni zarówno Hindusi korzystający z usług korporacji z Ameryki Północnej, jak i sami Kanadyjczycy. Tym ostatnim przytrafił się jeszcze (kontrolowany lub nie) przeciek, dotyczący nowego smartphona – BlackBerry Dakota.
Nowy sprzęt będzie współpracował z systemem operacyjnym BlackBerry OS 6.1. Model w formie klasycznej dla Research in Motion otrzymał dotykowy 2,8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 640×480 pikseli, a do tego klawiaturę QWERTY. Producent wyposażył słuchawkę w 768 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej, a także moduły Wi-Fi oraz Bluetooth. Dodatkowo warto wspomnieć o porcie microUSB, magnetometrze, akcelerometrze i NFC.
Urządzenie ma pracować w standardach GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz, UMTS 850/1900/2100 i 900/2100 MHz. Na pokładzie znajdzie się aparat 5 Mpix z możliwością nagrywania filmów w jakości HD. Grubość sprzętu nie powinna przekroczyć 10,5 mm. Póki co nie jest znana ani data wprowadzenia nowego sprzętu na rynek, ani jego cena. Być może już niedługo wypłyną kolejne informacje na ten temat. Jeśli tak, to postaramy się Was o nich poinformować.
Źródło: bgr
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Amazon Luna swego czasu udostępniła Fruitbus płatnikom abonamentu bez żadnych dodatkowych opłat. Niestety wszystko, co…
Tanie Samsungi są zazwyczaj nieopłacalne, gdyż oferują znacznie mniej niż chińska konkurencja. Jednym z wyjątków…
Dzień pracy rzadko wygląda dziś tak samo od rana do wieczora. Część spraw załatwia się…
iQOO przygotowuje nowe smartfony z najwyższej półki. Przecieki ujawniły szczegóły dotyczące iQOO 16 oraz modelu…
Wszystko wskazuje na to, że Honor powoli zdobywa szczyt popularności w Europie. Za sprawą statystyk…
Motorole są ładne, nieźle wyposażone i tanie. A raczej były tanie, tj. dobrze wycenione w…