, Newsy Technologie

ARM Cortex-A72 i Mali-T880. Wysoka wydajność i niski pobór energii!


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Adamo1139

  więcej rdzeniuf? Aplikacje (nie gry) używają 1 lub 2 rdzeni. A te rdzenie nie mogą działać razem, wiec to tak jakbyś co chwile zmieniał procesor w telefonie.

  • Mr.Tech

   Radze sie douczyc jak dziala technologia „duzy,maly” Dlugo wiekszej bzdury nie slyszalem,ze jak by zmieniac procesor w telefonie heh.wszystko sie przelacza,dzieje,pracuje tak szybko bez zadnego wplywu na cokolwoiek,ze ni zdazysz mrugnac oczami.

 • he

  Adamo 1139 , a nie pomyślałeś ,że pozostałe komponenty smartfona działają dużo wolniej i potrzebują wolniejszy interfejs, bądź większą magistralę do komunikacji, czyli więcej rdzeni i procesorów powoduje , że dane są gromadzone w większej ilości casche i są podawane chipsetowi jak na tacy aby się nie zapchał.

 • DanSlenders

  Jedyny plus tego wszystkiego to niższy pobór energii, o wydajność nie ma co się bać mając już Snapa 800, starczy na wszystkie wymagające gry i aplikacje jeszcze na jakieś 3/4 lata.

 • http://www.gsmmaniak.pl/387076/arm-cortex-a72-mali-t880/ kosa

  Wow jestem pełen podziwu dla wiedzy jaką dysponuje Adamo1139

 • Adamo1139

  Jak to będzie t-880 tylko w wersji jednojajowej, to wydajność nie poraża. No chyba, że negatywnie. Do WQHD takie GPU nie wystarczy, musiałoby być przynajmniej 4 jajowe, żeby wydajność była ok. Nie czaje, po co te big.LITTLE, można by zostawić 1 rdzeń i ustawić mniejszą preferowaną częstotliwość i może undervolting, a a nie 4 następne niepotrzebne rdzenie


reklama