Targi MWC odbywają się w Barcelonie 2-5 marca 2015.
Bądź na bieżąco dzięki naszemu raportowi z MWC 2015.
I stało się. Samsung rozesłał zaproszenia na konferencję prasową, która odbędzie się pierwszego marca bieżącego roku, a zatem w przeddzień rozpoczęcia targów Mobile World Congress w stolicy Katalonii. Czego możemy się spodziewać?
Nie dostanę nagrody Nobla za odkrycie, gdyż pierwszego marca zadebiutuje najpewniej Samsung Galaxy S6 wraz ze swoim „pogiętym” odpowiednikiem – Galaxy S Edge, który posiadać będzie wywinięty wyświetlacz na boki obudowy.
Nie ma się co więcej rozpisywać na temat zaproszenia, gdyż przedstawia ono zakrzywioną linię, która może zarówno symbolizować wspomnianego Galaxy S Edge, jak i zupełnie coś innego. Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać.
źródło: talkandroid
Targi MWC odbywają się w Barcelonie 2-5 marca 2015.
Bądź na bieżąco dzięki naszemu raportowi z MWC 2015.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
O telefonie autorstwa OpenAI, czyli twórców ChataGPT, mówi się już od dawna. Teraz znany z…
realme Watch S5 zadebiutował oficjalnie w Polsce i już możesz go kupić. Cenę ustalono na…
realme 16T nareszcie debiutuje oficjalnie w niskiej cenie, a ja zastanawiam się, czy to przypadkiem…
Serwis CarNewsChina opisuje dość niecodzienny - i raczej mało przyjemny - incydent z udziałem Denza…
Xiaomi 17 Max zadebiutował oficjalnie i moim zdaniem to najfajniejszy telefon tego producenta od dawna.…
Czy kilkumiesięczny smartfon ze średniej półki może stanieć o ponad 1/5? Przypadek atrakcyjnego Redmi Note…