, Android Newsy Plus Smartfony Sony Telefony

Sony Xperia M2 Aqua. Wodoodporny smartfon dla mas w sieci Plus


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Xperia Z3 user

  Gdyby nic nie przeciekło to nie było by „efektu mgiełki na obiektywie”. A właśnie zwykle ta mgiełkana obiektywie i diodzie doświetlającej to pierwsza oznaka zalania telefonu.

 • Xperia Z3 user

  Telefony Sony nie są wodoszczelne choć miały takimi być. Większość sztuk fabrycznie jest źle sklejona i dotyczy to wszystkich klejonych modeli. Niestety naiwni użytkownicy słysząc że mają wodoszczelny telefon zaraz biegli do wody by to sprawdzić i mieć podnietę. Ja znając przypadki innych użytkowników wolałem zaczekać i co? W nowej xperii Z3 po miesiącu odkleila się przednia szybką gorilla Glass, telefon był źle sklejony i się rozkleił. Gdybym go zanurzył w wodzie już byłoby po telefonie i zapewne serwis wmawiałby mi że nie zamknąłem klapek!!! Tak więc wodoszczelne to są 10sztuk na 1100, jeśli nie mniej.

 • boo

  Z1 spedzil okolo 30 minut w basenie, robiac zdjecia i filmy. Basen odkryty, lato, w pelnym sloncu. Trzeba bylo przestac robic zdjęcia tylko z powodu delikatnego zaparowania obiektywu aparatu co powodowalo efekt mgielki na zdjeciach. Nic nie przecieklo… Zaden mit, telefony Sony sa wodoszczelne.

 • MaGicK

  Ten Plus to ma jednak poczucie humoru ;P


reklama