, Akcesoria Informacje prasowe Newsy Pozostali

MyKronoz ZeClock – hybrydowy smartwatch z funkcją rozmów głosowych

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
  • kocur

    Niestety po kilku tygodniowym użytkowaniu można już coś o produkcie napisać, piszę bo mnie nikt nie przestrzegł. Uważam, że posiadanie smartwatcha jest bardziej bajerem dla gadżeciarzy niż niezbędnym narzędziem, a już ładowanie zegarka co 3 dni to jakies nieporozumienie. Zdecydowałem się na zeClock – rewelacyjny wygląd – a że akurat byłem na kupnie zegarka – normalnie traf w 10tke. Klasyczny zegarek kwarcowy z własną baterią, który działa nawet jak padnie akumulatorek, a dodatkowo funkcje smart. Zapał opadł jednak szybko. Uważam, że sprzętowo zegarek jest wykonany całkiem nieźle, wszystko ładnie spasowane, wcale nie wygląda na chińską zabawkę jak niektórzy twierdzą, wyświetlacz dobrej jakości o dobrej widoczności w słońcu. i to chyba tyle zalet. Zegarek po sparowaniu z telefonem (galaxy S4) totalnie się zmulił, przełączanie ikon (funkcji) następuje po 5 sek zmułce, następnie ikonki nadrabiają stracony czas i pędzą jak szalone, sytuacja ta zdarza się b.często, zegarek wówczas potrafi się kilkakrotnie rozłączyć z bluetooth i połączyć z powrotem. czasem trafi się tak, że rozłącza się i łączy dosłownie co minutę. Pomaga wyłączenie i włączenie zegarka lub modułu bluetooth w telefonie. Jak zaliczy zmułę, to brak komunikacji z zegarkiem, nie można go wywołać, a i połączenia przez zegarek nie są kierowane. Najgorsze z tego jest kiedy rozłączenie i połączenie nastąpi w trakcie rozmowy i nagle nasz rozmówca „wrzeszczy” z zegarka. Aplikacja na Androida też pozostawia do życzenia. Część notyfikacji da się ustawić, niestety część nie, np. email. Zmiana utworu w odtwarzaczu muzyki powoduje wesołe i długie wibrowanie zegarka czego nie da się wyłączyć. Myślę, że aktualizacja firmware’u sporo by zmieniła i jakaż była moja radość kiedy aplikacja na telefonie poinformowała mnie o nowej wersji softu do zegarka. Niestety po pobraniu pliku firmware’u i wysłąniu do zegarka, zegarek przeszedł w tryb upgrad’u i po osiągnięciu ok. 40% następuje restart, więc nie da się zaktualizować oprogramowania. No i na tym stanęło, że połowa funkcji nie działa poprawnie, czasem wszystkie 🙂 Jako zegarek oczywiście działa, ale widziałem tańsze same „czasomierze”. Bateria przy lekkim użytkowaniu (kilka rozmów kilkuminutowych, parę powiadomień) schodzi w jakieś półtora dnia. Zdecydowanie za krótko jak na funkcję i rodzaj wyświetlacza.

  • http://www.mf.gov.pl/ donald tusek

    ładny? cukierkowy plastik made in china. CHGW jak będą wyglądały powiadomienia o połączeniach, bo reszta jest nieistotna. zwłaszcza kretyńskie funkcje fitness

  • Heyy

    Naprawdę ładny zegareczek, no i cena niezbyt wygórowana, gdyby była dobra reklama to wydaje się, że mógłby być hit. Ciekawe jak z jakością użytych materiałów.


reklama