, BlackBerry BlackBerry OS Newsy Smartfony Telefony

BlackBerry Classic w Polsce. Jest klasycznie i stylowo


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • kk

  Jakby z innej epoki, czasy gdy tel służył tylko do dzwonienia i pisania 🙂

 • Mezik

  To lepiej kupić od razu o 150zł mniej niż bawić się w rabaty:

  www.bludiode.com/black…ck-3pin-eu

 • Filip500

  Facebook w BB to na pewno nie jest odpalenie mobilnej wersji strony w przeglądarce. Messenger w BB nie jest potrzebny ponieważ jego funkcję pełni HUB i robi to rewelacyjnie i szybko.

  • wojsed

   YT to na pewno odpalenie. FB owszem osobna aplikacja ale jej wygląd i funkcjonalność jest taka jak w mobilnej stronie. Owszem Messenger jest w Hub i wiem, wiem BB to narzędzie do pracy, jednak trochę mi brakuje łatwiejszego dostepu do emotek i braku naklejek, a w sumie wprost wklejania zdjęć, itp co w natywnej apce na iOS/Android

 • wojsed

  Mam BB Passport. Sprzęt jest świetny, wykonanie, JAKOŚĆ, JAKOŚĆ, JAKOŚĆ! Ta klawiaturka tez świetna, ekran dużo widać. System spoko z tymi gestami czy BB HUB.
  JEDNAK! Aplikacje! Myślałem, że są jakieś fajne zastępniki tych co używam na Androidzie, ale albo są płatne, labo tak niskiej jakości. Oczywiście można wgrać też te z Androida, ale jeśli taka korzysta z usług Google, Map lub Facebooka to jest problem. Nawet gdy to obszedłem i zainstalowałem usługi Google to i tak niektóre nie działają (w pełni lub całości).
  Natywne apki – trochę zawiodłem się, też, że tak popularne aplikacje jak Facebook czy Youtube to tak naprawdę odpalenie mobilnej wersji w przeglądarce.
  Żałuję tego, bo jak mówiłem sprzęt jest piękny i świetny.

 • Alek

  Słaby procesor, słaby aparat, brak lte.
  Cena – za wysoka – taki sprzet powinien kosztowac max 800-1000 zł

  • Filip500

   To nie jest sprzęt dla każdego, system jest tak zoptymalizowany że nie potrzebuje czterech rdzeni do płynnego działania a co do LTE to działa świetnie 🙂

 • DanSlenders

  Wiesz Bartku, co jak co, u nas taka cena przy takich bebechach nie przekona zwolenników cyferek

 • Bartek

  Każdemu kto uważa że Android jest dobry, polecam te urządzenia. Szkoda że mają tak małą popularność. Świetny sprzęt, bardzo wydajny system nawet bardziej niż Ios.


reklama