, Akcesoria Android ASUS Newsy

Tydzień na jednym ładowaniu. Tyle wytrzyma nowy SmartWatch od ASUSa

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Benny

  Badziewie warte kłaka włosów, które nie ma racji zakupu:D. Zwalasz z nóg człowieku.

 • Bolo

  Tak wytrzymalbt tydzien intensywnego uzywania plus do tego smartfon dzialajacy tez tydzien intensywnego uzytkowania to lece do sklepu i kupuje.

 • Bartek

  Chętnie kupię smartwatch trzymającego tydzień i zapewni podstawową usability, czyli: edytowalny cyferblat, godzinę, datę, powiadomienie o event’ach w kalendarzu, sms’ach, przychodzących rozmowach i alarmach.

  Nic więcej nie potrzebuję, a cenę jaką mogę na niego przeznaczyć to taką jak na dobrej jakości zwykły zegarek czyli ok. 1000zł

  • Bartek

   w ostatnim akapicie miało być sumę* 🙂

 • qwerty

  Kolejne urządzenie które się nie sprzeda… jak na razie tylko Moto 360 i tanie chińskie podróby znajdują właściceli… Jak dla mnie producenci robią ogromne błędy:
  1. Podwójne ramki – wszystkie kwadratowe zegarki mają podwójne rami – czarna dookoła ekranu i następnie niby metalizowana „koperta” – bez sensu. Nie lepiej zrobić ekran na całą tarczę zegarka i dać jedynie ramki koperty?
  2. Bateria – skoro takim problemem jest zrobienie zegarka który miałby ogniwo na poziomie 1000Ah (tydzień intensywnego działania) to może wystarczyłoby dać użytkownikom dostęp do baterii i zaoferować dodatkowe aku?
  3. Brak „czygie” lub LTE. Fajnie jakby wzorem tabletów użytkownik mógł wybrać czy chce urządzenie które będzie musiało mieć połączenie z tel. żeby odbierać połączenia, czy woli niezależne urządzenie do które wrzuca kartę micro sim i może dzwonić/odbierać/dyktować wiadomości.
  Do póki producenci czegoś nie zrobią z tymi 3 problemami nie zakupię smartwatcha. Na wypróbowanie kupiłem jakiś najbardziej popularny smartwatch z alieexpress za kilkadziesiąt $ z czystej ciekawości niczego nie oczekując – grube, brzydkie, trzyma 2 dni na baterii, ale można dzwonić – nie warto.

 • Redi

  Nie wiem o co się rozchodzi?… I tak większość ludzi zdejmuje zegarek na noc… Więc co za różnica?… Moja Moto 360 wytrzymuje spokojnie 2 dni ale i tak ładuje każdej nocy bo i tak go zdejmuje… Ale przecież trzeba pokrzyczec dla zasady…

  • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   @Redi,
   Twoja moto na obrazku zapomniałeś dodać trollu , wszystko co masz to utopia i bajki na resorach

   Taka jest prawda że zegarek który trzeba ładować co chwilka i pamiętać o ładowarce aby nadawał się do używania następnego dnia to porażka i zabawka a nie zegarek dla Kowalskiego

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Uważam że obecne zegarki to badziewie nie warte 30 zł. i kłaka włosów

  Jak będzie zegarek który ma synch. z każdym smartfonem i tabletem a bateria żywotna na co najmniej rok jak w innych zegarkach cyfrowych elektronicznych to wtedy taki zegarek będzie miał rację bytu i zakupu a dziś to gadżet zbędny

 • Panicz

  1500 sto 900.. Już to widzę. tydzień to chyba z wyłączonym BT i nieużywany..

 • DanSlenders

  Po pierwsze, to nia Apple.
  Po drugie, skoro to nie Apple to nie może być fajne. Ja wierzę, co mówią moi jabolowi mentorzy- taki sprzęt ma trzymać 4 godziny, a nie jakiś tam tydzień.


reklama