, Android Newsy Phablety Xiaomi

Xiaomi Mi Note Pro – Snapdragon 810, 4GB RAM i dobry aparat w 5.7″

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • xxx@ss.pl

  do polowy roku kazdy z bardizej znanych producentow bedize mial w swojej ofercie tel z snapem 810. a tu juz aparat nazywacie dobrym, a chwile temu byl zwany swietnym, internet mowi ze jest przecietny

 • ja

  Jest moc!

 • DanSlenders

  Specyfikacja swoją drogą, ale czy będzie mieć aż tyle funkcjonalności, by rzeczywiście spełniać funkcję mini tabletu, czy to będzie tylko przypakowany koks z wielkim ekranem, który będzie służył co najwyżej do zabaw w różne gry i w sumie nic więcej?

 • Aqq

  Pierwszy telefon na który mógł bym wymienić mojego note 3

 • qwerty

  Wow, potwór:D do 101% szczęścia brakuje jedynie rysika i funkcjonalnosci pod niego od xiaomi.

 • J@siu

  Specyfikacja jak na flagowca przystało, jednak nie widze sensu ładować ekranu QHD, (w tabletach 10″ upychają max FHD) tym bardziej w 5,7″ też powinno być FHD, Gdyby jeszcze bateria miała ze 3,5k mAh to byłoby miodzio aczkolwiek jeśli Xiaomi postarało się o dobrą opytmalizacje systemu i użyli dobrej jakość ogniw to może się to przełożyć na długi tryb pracy urządzenia.

  • http://gravatar.com/checkmatepl checkmatepl

   Dlatego to jest wersja PRO, dla reszty co nie chce QHD jest zwykła wersja, trochę słabsza i tańsza.
   QHD w 5,7″ jako tako ok, (na Note 4 Samsunga nikt nie narzeka, a tutaj został zdetronizowany) bardziej byłby hejt jak by to na 5/5,2 calach chcieli dać #LG_G3 😉

 • http://gravatar.com/checkmatepl checkmatepl

  Tamten Mi Note będzie królem sprzedaży, tak czuję. Natomiast ten PRO będzie dla tych co nie chcą brać Note 4, a cena iPhone 6 Plus jest za wysoka.

  Cena kosmiczna (532$) aczkolwiek za tak wymaksowaną specyfikację trzeba zapłacić.

  Bateria – „tylko” 3000mAh (mniejszy Mi-4 ma 3200mAh na 5ciu calach), Redmi 2 z premiery 4 stycznia ma 2000mAh (Redmi 1 miał baterię 2200mAh), ale tłumaczą to tak, że ma niby trzymać dłużej, lepsze ogniwa czy tam lepsze zarządzanie baterią, ale faktycznie ludzie ocenią.


reklama