, Heyah Newsy Promocje T-Mobile

Promocja | Turbodoładowanie w T-Mobile i Heyah – do 30% więcej

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • maciejas

  Dokładnie – Ronin – w Plusie zrobili teraz bezterminową promocję na weekendowe doładowanie i 30% gratis i to jest bardzo ciekawa opcja. Zwłaszcza że jest akcja prowadzona bezterminowo, czyli co weekend można sobie sporo doładować.

 • Ronin

  byłem w t-mobile, ale internet był rzeczywiście słaby, przeniosłem się do plusa i jest o niebo lepiej, mają bardzo szybki i stabilny net. Poza tym teraz jest promocja 30% zwrotu za doładowanie na kartę, więc przebijają konkurencję w całości 🙂

 • Damian

  @Karoll, tak mam play 🙂 S4 to juz „stary” model i praktycznie wszędzie bardzo staniał. Statystyki to jedno, a praktyka druge. Mam dobrego znajomego w salonie t-mobile i z jego opini wiem ze masowo tracą klientów. Jakis rok temu miał całe stosy umów przedłużających, przez 8 godzin podpisywał około 16 umów. Wczoraj z nim rozmawiałem i powiedział ze przez cały tydzień pracy przedłuży moze z 20 umów. 80% rezygnuje z dalszej współpracy.
  Tak pokazuje ze kozystam z t-mobile i natychmiast mocno spada prędkość internetu.

 • Karoll

  @damian, weź pierw poczytaj statystyki a potem się wypowiadaj co? twój komentarz jest conajmniej żenujący. Słaby internet? A racja, w Play korzystasz z roamingu T-M nawet o tym nie wiedząc, najdroższe smartfony? Dziś kumpel brał abo 70 zł i S4 za 100 zł, wydaje mi się to dość dobrą ofertą.

 • ted

  Ale turbo,niech się nie ośmieszają.

 • Damian

  Ktos jeszcze siedzi w T-mobile ? Żenująca sieć, najdroższe smatpohony slaby internet.
  Masowo tracą klientów i nic z tym nie robią.

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Znów jakaś lipa od T-mobile z tymi bonusami i naciąganie naiwnych.

  Kiedyś doładowałem i dostałem 3 zł. które w zasadzie przepadło po kilku dnach bo było na 7 dni i tylko w sieci T-mobile .:(

  Niech się T-mobile wypcha z tymi fikcyjnymi bonusami bo walą ludzi równo w bambuko na kartę a LTE jak nie ma tak nadal nie ma w T-mobile gdy konkurencja w zasadzie od dawna na kartę LTE włączyła i udostępnia bez robienia łaski .


reklama