, Newsy Pozostali Smartfony Telefony Windows Phone

Yezz BILLY 5S LTE. Naprawdę fajny smartfon z Windows Phone


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Paweł

  Nie wiem jakiej Lumi używałeś, ale ja jako posiadacz 635 nigdy nie musiałem czekać na obrót ekranu… Ok, przy odpalaniu aplikacji wyświetlają się trzy kropki i chwile minie aż otworzy się, ale to w niczym nie przeszkadza. System działa szybko i stabilnie, więc (wnioskując po twojej wypowiedzi) problem leży może nie w urządzeniu a w użytkowniku?

 • DanSlenders

  5 cali przy takich ramkach daje olbrzymiego kloca, czyli coś nie dla mnie.
  Co do dyskusji wyżej: budżetowce to zawsze budżetowce, bez względu na system. Ale mimo wszystko na tym poziomie WP zachowuje się lepiej.

 • tomizary

  fajny napewno lepszy od tanich lumii 3 razy
  mialem lumie 630 i 5 sekund trzeba bylo czekac az obroci sie wyswietlacz polozenie pion – poziom i koledzy tez narzekali ze w tanich lumiach to masakra zero reakcji ,,, 3-5 sekund czekania na zmiena polozenia jak sie obroci telefon – kazdy oddal lumie , teraz tylko samsungi lub sony i asusy

  • wania

   Piszesz o tanich Lumiach, ok a ja się spytam czy na tanich Samsungach/ Sony wszystko chodzi idealnie płynnie?! Też nie!!!

  • egon81

   nie liczyłem ile to u mnie trwało ale nie sprawiało mi to problemu i wyglądało podobnie jak na samsungu

  • asdert

   i zamienili na tanie samsungi xD Teraz to będą czekać na wszystko, w lumiach przynajmniej hula. Fantazja cię ponisła, mogłeś napisać 50 sekund xD


reklama