, Akcesoria GOCLEVER Newsy

Poznaj Chronos Colour. Nowy SmartWatch od GOCLEVER


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Krzysiek

  Mam go od paru godzin i niestety, poza lepszym wyglądem i kolorowym wyświetlaczem w stosunku do chronos eco jak dla mnie całkowita porażka.
  1, Brak dedykowanej aplikacji.
  2. Konieczność rozmowy przez zegarek, gdy ktoś dzwoni nawet jak odbieram telefonem to rozmowa kierowana jest na zegarek, a po wyłączeniu w ustawieniachbluetooth telefony opcji dzwonienia nie działa aplikacja.
  3. Brak procentowego wskazania baterii.
  4. Statystyki fitness (krokomierz) tylko z jednego okresu (od resetu do resetu)
  5. Mam za duże palce 😉 ale nie wiem jakie trzeba mieć, żeby korzystać z klawiatury.

 • CeZetKa

  Łeeee!! Kupiłem przed świętami grecki wynalazek Turbo-X „za grosze”. Póki co współpracuje z Xperią bez problemów. Oczywiście nie jest wolny od wad np brak j polskiego i wykonanie wieje tandetą. Za to cena niska także szkoda nie będzie. Można wsadzić do niego kartę micro Sim i zapomnieć na jakiś czas o smartfonie bądź sparować bluetoothem. Bateria też 350, ale ładuje się niecałą godzinę. Parę aplikacji na pokładzie, jakieś fitnesy, kalkulator, odtwarzacz, radio, przeglądarka obrazów i coś czego konkurencja nie ma, wbudowana kamerka w zegarek 😉

 • ja

  No chociaż lepszy niż Chronos eco który był nieporozumieniem.

 • ArtiDiTu

  Fakt. sam obserwowałem dyskusje na …web.pl gdzie rzecznik GoClever obiecywał wszystkim jaki to cudem jest ChronosEco, jak społeczność wraz z firma będą go rozwijać, A teraz ani słowa od firmy, o rozwoju zapomnijcie. tak samo było z phonami , tabletami….

 • Pebe

  Szał! Gratulacje. Masz rodziny goclever musi mieć ogromny dział r&d skoro wpuszcza nowe produkty w takim tempie. Mam chronos eco i do dzisiaj nie mam apki na ios pomimo że obiecali. Tej firmie dziękuję. Zasypuja rynek quazi nowościami i nie przyjmują się „starszymi” ( 2tyg po hucznej premierze) towarami. Lipa. Z tym pewnie będzie taki sam scenariusz

 • Andrzej

  GICLEVER? Literowka.
  Szkoda że brakuje wszystkim współpracy z WP i na rynku nie ma nic ciekawego

 • Artok

  Poza tym – zegarek jest dosyć duży jak na ekran 1.6 (pewnie brak gestów), a kliknięcie w link odsyłający do listy kompatybilności otwiera Wikipedię. Co poszło nie tak?

  PS. Na stronie X-KOM jest napisane, że komunikuje się od Androida 4 w górę. To w sumie logiczne, gdyż spora część smartfonów GC jedzie na Andku 4.2

  • http://www.facebook.com/100002824667029 Mariusz Lis

   aje zegarek jest od 4.4 w górę 😛

   • Edzia

    Działa z Insignią 5, która jest na 4.2

 • Artok

  Mój Boże, co to za bateria. Włożyli pewnie najtańszy chiński bubel, który nie trzyma energii i napięcia, skoro musi się ładować aż 3 godziny.


reklama