, Android GOCLEVER Newsy Promocje Telefony

Promocja | GOCLEVER Insignia 550i taniej o stówkę

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • jasnowidz

  Sześc miesięcy gwarancji na wspaniały wyświetlacz, jednak nie dłużej jak 9 mies. od daty produkcji. Kup nowego smartfona, ale wyprodukowanego np. 9 miesięcy wcześniej i już mimo gwarancji, wyświetlacz jest bez gwarancji. Żart? Przeczytaj dokładnie warunki gwarancji zanim kupisz urządzenie tego producenta. Po zakupie pozostaje tylko liczyć na cud, że smartfon okaże się bezawaryjny
  Po pół roku producentowi zabraknie części i albo wystawka na Allegro za bezcen, albo kosz. Tak kończą żywot uszkodzone, prawie nowe egzemplarze poprzedniego flagowego modelu od Goclevera. Rok temu kupiłem Insignie 5. Po nieco ponad pół roku wylazły plamy na wyświetlaczu. Gwarancja nie obejmuje, serwis nie ma części, na wolnym rynku też pusto. Grzeje się toto, resetuje przy przeglądaniu stron i…gwarancję mam, ale co z tego. Serwis Goclever wysyła informację, że do tego modelu części brak i po naprawie.
  Życzę powodzenia odważnym nabywcom nowych Insigni 550i.

 • ja

  Cyferki to nie wszystko, luna robi świetne zdjęcia a znając goclever to 13 jest tyko na papierze a w realu zdjęcia są tragiczne,luna ma słabszy procesor i mniej ram ale mniejszą rozdzielczość więc wydajność taka sama, bateria podobna ale luna ma trochę mniej prądożerne podzespoły przez co będzie dłużej trzymać, układ graficzny taki sam więc moim zdaniem ten goclever powinien kosztować tyle co luna, i gdybym miał teraz kupić któryś z nich to napewno luna no chyba że goclever byłby tańszy. Ja nikogo tutaj nie reklamuje takie jest moje zdanie.

 • greg

  Przeciez luna ma tylko 1gb ramu. Gdyby nie to to bylby absolutny hicior.

 • ja

  Luna jeszcze tańsza o 250zł

  • Pawełek reklamowiec

   Ej, nie bądź taki! Psujesz reklamę 🙂

   • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

    Jaką reklamę? Luna faktycznie jest tańsza, ale ma słabsze podzespoły, a zatem dziwić nikogo nie powinien taki stan.


reklama