, Apple iOS Newsy Samsung Technologie

Samsung rozpoczął pracę nad procesorem A9 dla nowych iPhonów

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • OPR

  Dokładnie jak z twoim postem. Rozumiem żal ale jak na razie to Samsungowi wyszło tak dużo ,że cały czas przynosi zyski ,a prawie wszyscy liczący się na świecie gracze w wielu dziedzinach korzystają z podzespołów Samsunga. Trochę logiki zamiast zawiści i będzie lepiej.

 • qwerty

  Samsungowi wyszło nie wiele: seria Note, Galaxy Alpha i procki AX dla Apple – reszta to nieporozumienie.

 • SirAdi

  Chcąc być obiektywnym, wartoby zacząć od poprawy fragmentu mówiącego, że Samsung odzyskał zaufanie Apple. W rzeczywistosci Koreańczycy nigdy nie stracili zaufania Apple w kwestii produkcji podezepołów. Każdy, powtarzam każdy kolejny SoC, począwszy od iPhone 3G, wytwarzany jest przez Samsunga. Dodatkowo, do A5 włącznie, ukłądy te były również projektowane przez Samsunga (dopiero rdzenie Cyclone z A6 sa autorstwa Apple). Owszem, pojawiały się głosy, iż produkcja kolejnych generacji może być przeniesiona do TSMC czy innych producentów, ale do tej pory na plotkach się kończyło. Z dzisiejszych informacji wyniak, że tylko Samsung w dalyszm ciągu dysponuje odpowiednią jakością produkcji oraz mocną przerobową, aby zaspokoić wysokie wymagania Apple.

  • http://www.foturysta.pl Błażej

   Dlatego zawsze bawią mnie wpisy na forach, w komentarzach jaki to samsung super i jakie to apple badziewie. Apple to specyfikacja, polityka jakości, design, patenty, a zrobieniem z tego gotowego urządzenia, wyprodukowaniem i złożeniem tego wszystkiego do kupy zajmują się inne firmy.

 • Lorkin

  Samsung już dawno sobie zaufał i ufa coraz bardziej i jeszcze troche to będzie tylko tel z exynosami wypuszczał

 • Lorkin

  (Samsung odzyskał zaufanie Samsunga) oj wdał się bład

  • http://www.gsmmaniak.pl/ Bogusław Rosa

   Dzięki za poprawe 🙂
   A może rzeczywiście Samsung sam sobie zaufał 😉

   Pozdrawiam


reklama