Lenovo zaprezentowało dzisiaj swoje nowe urządzenie, które jest całkiem przyzwoitym smartfonem za niewielkie pieniądze. Przedstawiam Wam Lenovo K3 „Music Lemon”.
Lenovo K3 „Music Lemon” charakteryzuje 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 720p. O jego płynne działanie zadba 4-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 o taktowaniu 1.2GHz. Dodatkowe wsparcie przyjdzie ze strony 1 GB pamięci RAM i taki zestaw podzespołów będzie współgrał z Androidem w wersji 4.4 KitKat.
W dalszej części specyfikacji znajdziemy 8-megapikselowy aparat główny i 2-megapikselową jednostkę z przodu. Na aplikacje, zdjęcia i muzykę producent przeznaczył 16GB pamięci wbudowanej, która możemy rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD. Łączność ze światem zapewni modem 4G LTE, a o długość działania zadba akumulator o pojemności 2300 mAh. O odtwarzanie muzyki ma zadbać Waves MaxxAudio.
Urządzenie jest dostępne jedynie online, póki co tylko w Chinach, gdzie ma bezpośrednio rywalizować z produktami Xiaomi. W najbliższym czasie jest planowane wprowadzenie na inne rynki, jednak nie określono jeszcze które. Nowego smartfona Lenovo można kupić już za 97 dolarów i jest dostępny w kolorze żółtym – to chyba jedyna cecha wspólna pomiędzy tym smartfonem a cytrynami.
źródło: phonearena
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
MG 4X to nowy kompaktowy SUV należący co koncernu SAIC, właściciela marki MG. Wiem wszystko…
Amazon Luna swego czasu udostępniła Fruitbus płatnikom abonamentu bez żadnych dodatkowych opłat. Niestety wszystko, co…
Tanie Samsungi są zazwyczaj nieopłacalne, gdyż oferują znacznie mniej niż chińska konkurencja. Jednym z wyjątków…
Dzień pracy rzadko wygląda dziś tak samo od rana do wieczora. Część spraw załatwia się…
iQOO przygotowuje nowe smartfony z najwyższej półki. Przecieki ujawniły szczegóły dotyczące iQOO 16 oraz modelu…
Wszystko wskazuje na to, że Honor powoli zdobywa szczyt popularności w Europie. Za sprawą statystyk…