, Newsy Operatorzy Plus Promocje

Plus: Dwa razy więcej Internetu przy doładowaniu – promocja przedłużona

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • TomekCcc

  A w T’Mobile za 30zl jest 6 GB. Tez jest ok.

 • lukasz

  Z tego co wiem to interneg w Plusie to slaba oferta bo nie ma bezpiecznego internetu oraz You Tube i inne streamingi sa platne oddzielne nie jest transfer pomniejszany z pakietu. Wiec tylko Virgin Mobile lub Viking Mobile a w ostatecznosci Red Bull Mobile

  • Max

   No nie. W Virgin Mobile masz 10 GBza 59 pln ale na 1 miesiąc a tu masz za 100pln 30 GB( moim niesubiektywnym zdaniem to mało ale lepiej niż orange czy t) czyli na miesiąc wychodzi 33,33 pln. Jak ktoś jest bliżej nadajnika playa to zdecydowanie nie plus. Za to Virgin Mobile ma fajną oferte – najlepszą za 29 pln z 4GB na tel. PS. Kiedy wywalą z plusa osoby od promowania ofert przecież to o pomstę do piekła się prosi. Nie mogli od razu taką ofertę dać robią zamęt w ten sposób sobie szkodząc. Ale to nie mój guzik.

   • http://gravatar.com/krzysztofsf krzysztofsf

    Zamowilem karte Virgin do testow. Maja waznosc rok od doladowania na polaczenia wychodzace, bez koniecznosci uruchamiania czy odnawiania domyslnych pakietow rozmow sms i danych. Do tego osobno male pakiety internetowe – 5 zl za 300 MB na miesiac, ktore mozna uruchamiac ze srodkow czekajacych na karcie w razie potrzeby. Idealne dla osob surfujacych okazyjnie, lub malo „wydajnie”, np. sporadycznie korzystajacych z tabletu z wbudowanym modemem.

 • Mak

  W virgin mobile za 59 złotych jest 10 gb, nielimitowane SMS i rozmowy ze wszystkimi sieciami. Słaby deal w tym plusie 🙂


reklama