, Android Newsy Samsung

Motywy dla nakładki TouchWiz już wkrótce?

TouchWiz z motywami / fot. HDBlog.it

TouchWiz z motywami / fot. HDBlog.it


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

  TouchWizowi już nic nie pomoże nawet jakieś dodatkowe motywy. Samsung powinien razna zawsze rozprawić się z tym rakiem jakim jest ten zasobożerny potwór i wprowadzac na rynek tylko i wyłącznie urządzenia z czystym Androidem.

 • Damian

  TouchWiz samsunga jest czymś paskudnym poprostu. Każdy ikonka z innej parafi, nic do siebie nie pasuje. Korzystając z samsunga zawsze miałem jakiegoś lanchera, bo stockowy wyglądał tandetnie i tanio. Zero jakiegoś desingu, w ogóle oka nie cieszył. Moze w koncu cos z tym zrobią, bo kuleją strasznie.

 • sasasa

  Ok usuńcie z Note TouchWiza i pozbawcie się funkcji Rysika – bo nie po to kupuje się serię Note, nie :)?
  Nie pasuje idźcie kupić HTC lub Sony a nie kupujcie Samsunga i potem narzekajcie – wyniki sprzedaży spadną to i zaczną coś robić – a skoro ciągle rosną to na głupiego rozum musi być dobrze…ba bardzo dobrze.

 • zdzichorowerzysta

  Jotek44 też mam note 3 z androidem 4.4.2, aczkolwiek nigdy nie widziałem żadnego powiadomienia, czy innych form nakłaniania do włączenia knoxa. Po note II wiem co to za ustrojstwo i zwyczajnie tego nie dotykam, nic więcej 😉 aczkolwiek wielką przeszkodą jest już knox, gdy nie chce się patrzeć na TouchWiza i chcemy wgrać custom rom… zrootowanie wiąże się z utratą gwarancji… na dodatek żadna aplikacja rootująca na telefon typy framaroot, czy towelroot nie obsługuje note 3! Dlaczego?!

 • jotek44

  Czysty Android bez TouchWiza-tego oczekuje od Samsunga wielu użytkowników ! Uszczęśliwianie na siłę własnymi koncepcjami to jeden z powodów tracenia klientów ! To samo dotyczy autorskiej aplikacji Knox, która w wersji Androida 4.4.2 (Note 3) notorycznie nakłania do jej włączenia, co mnie osobiście doprowadza do szewskiej pasji!

  • Gizmo456

   Nie ma na to szans.

 • User

  Personalizacja jest czymś na co wielu klientów zwraca uwagę, imo jeżeli to się potwierdzi to Samsung ładnie podniesie swoje wyniki sprzedaży.


reklama