Na zeszłorocznej konferencji BUILD zapowiedziano współpracę Microsoftu z nowymi partnerami oraz obniżenie minimalnych wymagań systemu Windows Phone. Odpowiedzią na te działania jest coraz większa liczba urządzeń działających pod kontrolą tego systemu. W najbliższym czasie do ich grona dołączy tanie urządzenie wyprodukowane przez indyjskiego producenta – firmę Celkon.
Win400, bo tak będzie nazywać się ten telefon, wyposażony będzie w ekran o przekątnej 4 cali, procesor Snapdragon 200, 512 MB pamięci RAM i 4 GB pamięci wewnętrznej. Specyfikacja wskazuje, że będzie to jedno z najsłabszych aktualnie produkowanych urządzeń z systemem Windows Phone 8.1 – identycznie wyposażona została np. Lumia 530. Jednak w przypadku Win400 bardzo atrakcyjna jest cena, która wyniesie około 80$.
Indyjski rynek jest dosyć specyficzny, bowiem sprzedają się na nim najtańsze urządzenia i pod tym względem Win400 ma spore szanse na sukces. Microsoft również powinien być zadowolony z coraz większej liczby urządzeń z Windows Phone, bowiem pozwoli mu to na poprawienie dość słabych statystyk sprzedaży. Urządzenie raczej nie trafi do Polski. Jego premiera nastąpi 30 listopada.
Źródło:WMPowerUser
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Wygląda na to, że YouTube niedługo zarzuci Was nowymi, niepomijalnymi reklamami. Google testuje właśnie funkcję,…
OPPO szykuje się do globalnej premiery aż kilku urządzeń. Poza słuchawkami Enco Buds 3, smartwatchem…
Nothing Phone 3a Pro to moim skromnym zdaniem jeden z najlepszych telefonów do 2000 złotych.…
Sker Ritual – to bez wątpienia FPS, który można określić mianem niedocenionego. Teraz każdy z…
Wydany swego czasu komunikat przez Santander może zaskoczyć wielu klientów. Popularny bank poinformował użytkowników o…
Być może nie najlepszy na rynku i być może nie najwydajniejszy. Ale na pewno bardzo…