, Android Newsy Samsung Telefony

Samsung Galaxy A5 Dual SIM niebawem w sprzedaży

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • ra-vau

  hmm… a mi sie podoba. Ma hd, na 5″, fullhd to mam w tv 42′. Nic tylko czekac, az stanieje poniżej 1000 i jako wspomnienie SGS2 bedzie można go nabyc. Ktos nagorze słusznie zauważył- wodoszcelnosc by sie przydala i byl by idealny 🙂

 • Damian38

  Interesuje mnie model A5 ale na rynku polskim i nie koniecznie musi to być dual sim. Także czekam na jakieś wieści dotyczące tego modelu na naszym rynku.

 • gościula

  Autorze. Przeczytaj pierwsze zdanie swojego newsa, palnij się w łeb i popraw.Kolejną sprawą jest pisanie o dualsimie w chinach. Czy my jesteśmy w Chrl?

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   A niby co nie pasuje Ci w tym zdaniu? Z pewnością nie jesteśmy z „Chrl”, gdyż nawet nie mam bladego pojęcia gdzie to jest. 🙂 Wiele osób interesuje się modelami z dual SIM, dlatego też news został poczyniony. Dla zainteresowanych sprowadzenie owego modelu z Chin nie będzie stanowić problemu. To możemy mamy przestać pisać o Xiaomi, Meizu, jak również o OnePlus, gdyż są z Chin? A może nawet o Samsungu, gdyż ten jest z Korei?

   • gościula

    Nie wiesz gdzie jest Chińska Republika Ludowa? Pogratulować.
    W zdaniu napisałeś potoczne „masło maslane”. Tak się nie pisze po polsku.
    A wiec problem z językiem ojczystym i geografią.
    Co do sprowadzania z chin telefonów- nikt tego nie robi z najpopularniejszymi markami.Bo wtedy własnie wielokrotnie bardziej opłaca się ciągnąć Xiaomi, Meizu etc.
    Pisanie o markach powszechnych w PL, że wypuściły w Indiach, Grendlandii czy innym 3-świecie wersję telefonu, która u nas nie zagości jest niepoważne.
    Sprowadza się do odwalenia wierszówki i nabijaniu klików- frapującym tytułem.Gdybyś jeszcze dodał w tytule prawdziwą informację, że dotyczy to dalekiej Azji-nie przyczepiłbym się.
    A tak zdobyłeś mojego klika-oszukując mnie- bo nigdy bym nie wszedł w newsa gdybym wiedział ze ten dualsim dotyczy rynku wschodniego

    • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

     Z całym szacunkiem, ale skrót od Chińskiej Republiki Ludowej, poprawnie zapisany powinien zostać tak – ChRL. Gdybyś tak to zrobił nie czepiałbym się.

     Niemniej dziękuję za cenne uwagi odnośnie tytułów. Niewykluczone, że w przyszłości z nich skorzystam. Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnej niedzieli.

     • gościula

      Czepianie się literówki nie jest w dobrym tonie.
      Krzykliwe nagłówki polecam zmienić od razu. Wystarczy ich już na onecie,gazecie,interii i wp. Szukam kompetentnych treści a nie chłamu nastawionego na kliki

 • Jak jest

  Nie rozumiem sensu pisania o tym, że na rynku chińskim pojawia się wersja dual sim jakiegoś urządzenia skoro i tak nie będzie dostępna w Polsce. Czytam wszystkie artykuły na gsmmaniaku a tez z nagłówkiem w stylu „Debiutuje wersja dual sim modelu X” w szczególności. Z zaciekawieniem klikam link aby po raz kolejny przeczytać ze Chińczycy dostaną dual sim a na temat dostępności tego w Europie (nie wspominając już o Polsce) żadnej informacji!

 • Range

  Bez ekranu Full HD nic nie warty smartphon tylko 2 gb ram i słaby procesor mogli dać 610 snapdragona.

 • ja

  Niczym się nie wyróżnia. Jak dali unibody to mogli chociaż wodoodporność dodać.

  • savuR

   Jak będzie miał fontannę to wtedy się będzie wyróżniał


reklama