, Akcesoria Android Newsy Sony

Sony SmartWatch 3 debiutuje w sprzedazy

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Artik

  Pozsiadam Sony SmartWatch 3 od 3 tyg. Urządzenie spełnia swoje zadanie, świetnie współpracuje z LG G2 mini. Wbrew opinii pasek nie jest taki zły i nie przyciąga kurzu.
  Jeżeli ktoś szuka smartwatch-a w cenie ok. 650-700zł polecam. Dla mnie plusy to wygląd, gps, ekran, wodoszczelność. Sprawdziłem zanurzając zegarek w wiaderku z wodą na ok 20 minut, oraz czas ładowania ok 25-35 minut, duży wybór tarcz zegarka. Mam nadzieje na więcej. Brak jakichkolwiek dźwięków.

  Minusy to oczywiście praca na baterii ok 2-4 dni, źle i niewygodnie usytuowane gniazdo micro-USB wraz z zatyczką, brak polonizacji interfejsu, powiadomień mogło być więcej, nie wiem dlaczego podłączając do PC z Win10 nie ma możliwości skopiowania na niego plików, ale może tak ma być.
  Polecam. Na pewno nie znajdziecie lepszego smartwatch-a w tej cenie.

 • jolka

  posiadam zegraek smartWatch3 i strasznie mi zjada baterię, nie wytrzymuje mi nawet jedniego dnia nie wiem dlaczego? poza tym nie wiem jak mogę zmienić szablony w nim czy ktoś może mi coś doradzić?

 • Tedek77

  Wyglądem wolę Moto X, praktycznością Gear S. Smartwatch to dla mnie nie kolejny zwyczajny zegarek. Chcąc np. pobiegać nie bardzo chcę zabierać coraz większych rozmiarów smartfona tylko fajnie byłoby pobiegać bez niego będąc w kontakcie z bliskimi, czy z pracą. Jedynie zegarek Gear S oferuje obecnie taką możliwość dzięki możliwości włożenia karty nanoSIM. Można tak ustawić urządzenia, że smartfon (niestety skazani jesteśmy na kompatybilnego Samsunga) automatycznie po utracie kontaktu z zegarkiem będzie przekierowywał połączenia do zegarka. Gdyby ta funkcja przyjęła się u innych producentów byłoby naprawdę świetnie, bo Gear S nie kupię ze względu na wygląd, a reszta bez wspomnianej możliwości jest po tym co pokazał Gear S nie warta dla mnie złotówki. Ja już po prostu nie chcę mieć przy sobie smartfona podczas biegania – niestety kontakt mieć muszę…… nie, to nie zaborcza żona 😉

 • Webb

  Ciekawa propozycja chociaż i tak nadal wolę moto 360.

 • Xperia Fan :)

  wiadomo kiedy u nas dostepny bedzie ?

  • Panicz

   właśnie nic nie wiadomo. Jest w ogóle szansa, że póki u nas Google nie uruchomi swojego sklepu to oficjalnie nie będzie żadnego urządzenia z Android Wear.


reklama