, Android Newsy Smartfony Sony Ericsson

Multi-Touch w Sony Ericssonie X10


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Bębenek

  droga moniaa,

  ja mogę cię zrozumieć:)ja myślę że kiedyś ten telefon też będzie tańsze, my kupujemy tanio, a wtedy już będzie posiadał nowszego Androida, pinch zoom i wszystko co jest nam potrzebne:) a to prawda, że mt ma ważną rolę przy oglądaniu zdjęć, przeglądarce ,gier, ale przy pozostałych moim zdaniem jest zbędny , bo ma Mediascape i Timescape..

 • Walduś2

  Nie będzie Multitoucha w X10. W nim tylko część Multiotucha będzie który nazywa się pinch zoom. Będziemy mogli grać z gramy które potrzebują MT i ta funkcja przyda nam się jeszcze przy oglądaniu naszych zdjęć. Mówiono że będzie dostępny pierwszym kwartału roku 2011 , ale nie wiadomo dokładnie kiedy.

 • moniaaa

  no dla mnie bez multitouch też podoba się ten smartphone 😀 gdybym miała tak dużo kasy i kupowałabym sobie taki telefon, to nie narzekałabym 😀 ja niestety mam stary telefon, cieszę się, że jeszcze się działa. bardzo chętnie zaakceptowałabym, ale nigdy nie chciałabym pracować cały miesiąc, tylko, żebym mogła kupić taki sprzęt…

 • arbuza

  początek tego widea jest naprawdę interesujący..ale myślę że przyda się jeszcze ten nowy update…

 • hotpokk

  To zdecydowanie jedna z ciekawszych zapowiedzi w segmencie smartfonów –
  Acer przygotowuje na kwiecień 2011 roku premierę swojego nowego modelu, wyposażonego w 4,8-calowy ekran dotykowy z podświetleniem LED, oferujący rozdzielczości 1024 x 480 pikseli.
  Ponadto w jego wyposażeniu znajdziemy procesor Snapdragon z taktowaniem 1 GHz, 8.1-megapikselowy aparat cyfrowy z autofokusem i fleszem LED (z pewnością także funkcją kręcenia
  filmów HD), 2-megapikselową kamerę do wideorozmów, łączność HSDPA 14.4 Mbps,wifi 802.11 b/g/n ze wsparciem dla DLNA, Bluetooth 3.0, złącze HDMI oraz 6-zakresowy czujnik ruchu w postaci żyroskopu oraz akcelerometru. Wszystko zamknięte jest w smukłej, eleganckiej obudowie wykonanej z metalu.
  System Android będzie obecny co najmniej w wersji 2.1. Nie wiadomo jednak jeszcze, jak nowy smartfon Acera będzie się nazywał…

 • darksideofthelife

  dla mnie wystarczy był android 1.6, ja nigdy nie narzekałem na to. multitouch to po polsku multidotyk, myślę, że jest używany w iphonach. wideo to prezentuje, ale musisz doczekać ok. minutkę, żeby coś się zdarza… bo jest tam jakiś przerwa.

 • leniak

  Multitouch przede wszystkim w przeglądarce jest potrzebny! ale oprócz tego nie rozumiem czemu jest aż tak ważny..A co myślicie o update??
  pzdr

 • ork

  czy ktoś mogę mi wyjaśnić, dlaczego to ważne jest do Xperia? Mediascape to jest bardzo podobny do tego, tak sądzę.


reklama