, Newsy Plus

Pierwsze testy LTE-Advanced (300 Mbps) w Polsce za nami


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • obiektywny

  Plus do tej pory nie ogarnął swojej oferty Power LTE, a już bierze się za bicie kolejnych rekordów. Prędkości rewelacyjne, tylko szkoda, że cały czas konsultanci wprowadzają w błąd (no dobra, nazwijmy rzecz po imieniu – kłamią), że w najwyższym abonamencie nie ma limitów. I w ten sposób nabierają kolejnych chętnych. I co komu po prędkości 50 (najczęściej)-100 (wyjątki) czy w przyszłości 300 mbit, skoro limit jest w najlepszym razie po 30 + 10 GB. A filmy na YT przy takim łączu z automatu odpalają się w 1080p i te 30 GB zniknie w okamgnieniu. A potem w takim oszukańczym Power LTE mamy limit najpierw 20 mbit (to dla szczęśliwców), 10, 5, 1 mbit.. Na końcu czeka 0,5 mbit oraz 32 kbit. Tak więc, czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć, po co komu 300 mbit, skoro a) na komórkach czy tabletach o kant kuli potłuc taką prędkość, bo przy www powyżej 10 mbit nie ma żadnej różnicy, na YT powyżej 30 mbit, b) przy traktowaniu tako internet domowy (a tak był reklamowany Power LTE) momentalnie przekroczymy pakiet maksymalny.

  Dla jasności – taki Play również ma limity, ale a) jest to wyraźnie zapisane w regulaminie – po 100 GB, a nie jak w Plusie uznaniowo włączy się FUP, ale nie wiadomo kiedy b) po przekroczeniu mamy 2 mbit, a nie 32 kbit.

 • Navarro

  Właśnie, 300 Mb/s tylko w warunkach laboratoryjnych chyba. Download będzie max 100 mb/s. Szybciej nadal będzie światłowodem.

 • remoo

  Ciekawe ile będzie można uraczyć realnego download`u , do tej pory 50 mb/s to byl MAX w Gdansku

 • p

  Brawo! Plus jak zwykle przed konkurencją.


reklama