, Microsoft Newsy Nokia Windows 10 Windows Phone

Windows 10 dla wszystkich urządzeń z Windows Phone 8? Niekoniecznie…

windows_10

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Tirinti

  Mój Samsung Ativ S jest coraz starszy i chętnie bym kupił coś nowszego, ale jedyny lepszy model HTC One for Windows jest niedostępny w Europie a do tego jest trochę za duży.
  Wszystkie modele nokii są wybrakowane. A to nie mają microSD, a to mają niską rozdzielczość, a to zbyt ciężki i sterczący aparat. Do tego na rynku pojawia się coraz więcej szmelcu z minimalną konfiguracją.

 • http://gravatar.com/kuba108 Jakub

  jest to bardzo prawdopodobne że W1 dostaną tylko urządzenia z Ram 1GB+ według mnie w ogóle smartphony z Ram poniżej 1GB nie powinny być już produkowane. Bo później wychodzą takie sytuacje. Jakby nawet wszystkie urządzenia z Ram 1GB+ dostały W10 to Lumia 920 dostała by kolejne życie 😀

  • http://twitter.com/arek_morawski Arek Morawski (@arek_morawski)

   Wszystkie telefony z serii x30 są już wyposażone w 1gb ram, zresztą, WP to system w którym to nie odgrywa zbyt dużej roli, dość powiedzieć, że tylko niewiele ponad 1% aplikacji wymaga 1gb, poza tym różnice w płynności działania pomiędzy urządzeniami z 512 i 1gb ram są znikome.

  • Tirinti

   W ogóle nie powinno być zgody na WP8 na złomach z mniej niż 1GB, bez microSD z rozdzielczością inną niż 720p lub 1080p i z CPU poniżej 1.5GHz.

   • http://twitter.com/arek_morawski Arek Morawski (@arek_morawski)

    A jakieś argumenty popierające tą teorie? Zdajesz sobie sprawę, że nie każdy potrzebuje flagowego telefonu i nie każdego na niego stać?

 • amol

  teraz juz beda zmieniac swoja głupote 😀 juz nie bedzie aktualizacji do tylko wspieranie 😀 nadal wpsieraja 7.8 dlatego tez im odcieli Skypa 😀 wspieraja ich zeby wyszli z domu hehe załosne

 • FackleTackle

  Ludzie jacy wy jesteście głupi i naiwni. Windows obiecywał update-y wp8 a nie upgrade do wp10. Czyli jak kupuje androida z jelly beanem to jak producent mi zapewnia aktualizacje to dostane 4.3 jelly bean ale kit kata już nie? Fanbojstwo się szerzy, brońcie swojego wp, dalej mówcie, że telefony takie wspierane no niesamowite. A wystarczy spojrzeć na smartfony z serii z. Każdy telefon dostanie lollipopa. Nawet xperia z, kt9ra miała 4.1.1 jb, dostała kit kata i czeka na lollipopa. Jak smartfony z wp8 nie dostaną aktualizacji do wp 10 to dla mnie microsoft będzie skreśloną firmą. Jedyne co zrobili to dali łatkę na wp8 w postaci wp 8.1, która daje możliwość oddzielnego sterowania głośnością multimediów!!! #emejzing Żałosne

  • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   @FackleTackle,
   W przeciwieństwie aktualizacji poprawek(braku) dla Android ja nie narzekam na WP8.1 i Google może się uczyć od MS

   Ja zakładam że cały mój sprzęt z systemem od MS dostanie MS win10

  • Tirinti

   Wystarczy spojrzeć na nazewnictwo. Same junk foody… doskonale pasuje do junkphonów.

 • Adam

  Microsoft gwarantował 36 miesięcy wsparcia i aktualizacji dla Windows Phone 8.

  A nie upgrade do Windows 10.

  • Bubik

   Ta Apple też daje wsparcie dla iOS i jakoś aktualizacje do nowszej wersji są. Google też daje wsparcie dla Nexus i aktualizacje do wyższych wersji są. Nawet HTC, Samsung, Sony i reszta jak dają wsparcie to są aktualizacje do wyższych wersji. Czyli mam rozumieć że MS robi z ludzi imbecylow (choć to już fakt) gadajac że wsparcie jest, ale to tylko obietnica. Więc albo MS zaczyna wiedzieć co to wsparcie, albo niech ciemna masa dalej wierzy w ich bajki.

   • http://twitter.com/arek_morawski Arek Morawski (@arek_morawski)

    Dlaczego zakładasz, że MS robi z ludzi imbecylów, skoro nie ma żadnej oficjalnej informacji i wszystko to niczym niepodparte gdybania?

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Jak będzie tak będzie , ja się chwilowo nie przejmuję …. mam WP8.1 na 3 smartfonach i W8.1 na 3 laptopach i 2 tabletach

  Gdy będzie aktualizacja do nowej wersji win10 to zrobię upgrade

  • dsd

   A jeżeli nie będzie to przerzucisz się na iPhone/iPad/Mac bo tam są aktualizacje? :v

  • pik

   buhahaha, a kogo to obchodzi?


reklama