, Android LG Newsy Nokia Orange Promocje Samsung Telefony

Promocja | Orange: obniżamy ceny telefonów

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • rast

  Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi???
  jest napisane:
  Samsung Galaxy S5 w ramach najnowszej promocji dostępny jest za 109 złotych (stara cena 1169 złotych) w ramach oferty Smart Plan Multi Max z opłatą miesięczną w wysokości 129.98 złotych. W ramach abonamentu: nielimitowane rozmowy, MMS-y i SMS-y do wszystkich, do 2 GB na transfer danych za 0 złotych (do 7 GB za 10 zł), a także 400 minut na rozmowy wychodzące i przychodzące w roamingu (UE). Dla przenoszących numer 6 miesięcy abonamentu za 0 zł
  Dzwoniłem do Ogrange… przy tym abonamencie jest 3 miesiące za zero…
  przy zakupie przez internet 0 miesięcy jest za zero!
  ???

 • mądry

  Ciągle drogo. Bardziej opłaca się kupić telefon na allegro i wziąć taryfę za 39zł w nju. Wyjdzie stówkę drożej (przy G3) w okresie 24 miesięcy a nie jest się uwiązanym cyrografem.

  • wania

   Racja.

  • Arrczi

   Nie każdy ma kasę na kupno smartfonu za gotówkę. Pozatym w abo za 39 zł. nie ma darmowych minut do wszystkich, 2 GB netu i minut do UE oraz 6 abo gratis. Oferta ciekawa. Jak ktoś się zastanawiał to teraz nie ma nad czym.

   • mk

    Oczywiście, że minuty są do wszystkich. Jedyna różnica to minuty w roamingu, które mi akurat są w buty. Mimo sześciu miesięcy gratis, oferta jest słaba i w nju wychodzi ledwo stówkę więcej na przestrzeni dwóch lat. Trudno wymagać, żeby nju dawało pół roku za darmo – to oferta promocyjna orange.
    Co do całej kwoty za telefon to masz rację.


reklama