Jak się okazuje Samsung Continuum, który miał ostatnio swoją premierę, nie jest jedyną nową słuchawką producenta, która trafi do oferty amerykańskiego operatora Verizon w dniu 11 listopada.
Kolejną propozycją koreańskiego producenta jest model Zeal, który zastępuje Alias 2. Dość zaskakującym faktem jest to, że nie wnosi on nic nowego poza niewielkimi zmianami kosmetycznymi.
Urządzenie mimo wszystko jest jednym z najciekawszych obecnych teraz na rynku. Charakterystyczną cechą Samsunga Zeal jest wyświetlacz, który możemy ustawiać w dwóch płaszczyznach oraz klawiatura wykonana w technologii E-Ink, zmieniająca się w zależności od potrzeb na układ QWERTY, numeryczny, bądź też alfanumeryczny.
Na pokładzie smartfona znajdą się oczywiście też takie standardy jak zintegrowane aplikacje serwisów społecznościowych (Facebook, Twitter, MySpace), wsparcie dla Microsoft Office Exchange i VZ Nawigator, Bluetooth, Skype Mobile, aparat 2Mpix oraz slot kart microSD.
Cena jaką należy zapłacić za ten oryginalny telefon to 80 dolarów w przypadku umowy na dwa lata. Samsung najwyraźniej postawił ostatnio próbować nowych rzeczy i zastanawiam się co firma zaproponuje nam po takich modelach jak Continuum i Zeal. Swoją drogą, ciekawe dlaczego słuchawka tego typu nie zdobyła jeszcze popularności w Europie.
źródło: unwiredview
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Samsung Galaxy S25 Edge podzielił się specyfikacją aparatów przed oficjalną premierą. Drogi smartfon z wyjątkowo…
OnePlus dosłownie i w przenośni rozbił bank! Producent pochwalił się wielkimi żniwami po prezentacji kompaktowego…
ManiaK Tygodnia w 8 wydaniu pojawia się wcześniej i będzie krótszy. Tym razem opowiemy o…
Jaki telefon kupić do 1000 złotych? Dzięki znakomitej przecenie jednym z najlepszych kandydatów do miana…
Samsung może wrócić do gry jako producent chipów firmy Qualcomm. Nowy Snapdragon 8 Elite 2…
Nie tylko najniższa cena w Polsce, ale i dodatkowy rok gwarancji. Sprawdzony sklep oferuje teraz…