, Akcesoria ASUS Newsy Smartfony Telefony

Na najbliższym evencie ASUSa królami będą ZenWatch i nowy ZenFone

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Next

  A mnie interesuje kiedy w końcu i czy w ogóle w Polsce będzie dostępny ViviTab Note 8 z rysikiem. Mogliby w końcu powiedzieć.

 • Chymn Kaczora

  Od noszenia zegarka odwykłem 15 lat temu, kiedy zaczęły się komórki. Dlatego te smartłocze chyba nigdy do mnie nie trafią. Za to coraz lepiej postrzegam firmę ASUS. Mam już komputer ASUSA z dyskiem SSD (128GB) obok zwykłego 1TB. Co skutkuje np otwieraniem się np. GIMP-a w 2 sekundy (poprzedni komp 20-30 sekund potrzebował), a uruchamianie win8.1 trwa 10 sekund (poprzednio 110). Niesamowity skok jakościowy, a cichość napędów jest porażająca. Poza tym mam tablet nowy Fonepad z funkcja telefonu, co umożliwia mi dowolne korzystanie z AERO2. Reszta sprzętu to produkty Samsunga. I jak się zajmuje kompem od nastu lat, ani razu żaden sprzęt tych firm nie sprawił mi zawodu. Jedynie postęp jest powodem wymiany, ale taki S.G.NOTE mam już trzy lata i jest rewelacyjny w zdjęciach, filmach, z jakością obrazu i dźwięku niewielu może z nim powalczyć. Każdy ma swoje doświadczenia i priorytety, ale robiąc podsumowanie zalet, właśnie te dwie firmy mnie przekonują.

  • liukang

   Mam Note 3 i od czasu do czasu przestaje mi synchronizować pocztę z WP. I muszę ją konfigurować ponownie. Zdarza się też że wywala mi ustawienia wszystkich punktów WiFi. I muszę wprowadzać hasła od nowa. Note działa na 4.4.2. Wiesz może jaka może być tego przyczyna?

 • Gieniek

  Jakby dali do tego nowego zenfona bateryjkę tak koło 3000 mah to bym hapał, 5 mi się podoba ale w tym modelu dużo użytkowników, narzeka na czas działania smarta na baterii. Choć ogólnie seria Zenfon mi się podoba, zobaczymy co zaprezentują w przyszły wtorek.

 • adamo1139

  tylko, żeby były intele, to najcuekawsze w tych telefonach

 • twin

  tak tylko zeby sie nie ociagali z wejsciem na polski rynek tak jak z pierwsza generacja zenfonow

 • ja

  @ Diabeł popieram marka asus w polsce dobrze się kojarzy i sprzedaje.

  • Diabeł

   Oczywiście,dobrze kojarzy się z tabletami.Których było i jest bardzo dużo.Tylko jakoś ostatnio produkują same jakieś budżetowe produkty.A mało jest tych z najwyższej pólki.Ale zenfony są naprawdę super.

 • Diabeł

  Już pierwsza wersja serii zenfon-ów pokazała,że asus ma potencjał.Smartfony są konkurencyjne cenowo,względem innych producentów,a zarazem bardzo dobre.Przedewszystkim szybkość działania,bije na głowę tak reklamowane samsungi.Asusowska nakładka ma bardzo interesujące funkcje.Myślę,że w naszym kraju sprzedaż może być bardzo dobra.


reklama