, Android GOCLEVER Telefony Testy

GOCLEVER Insignia 500 – test telefonu

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • megazord

  Moje nowe motto ” Never goclever” zepsuli mi w serwisie insignie 5 i dali w zamian ten wyrób telefonopodobny i500. Krótka charakterystyka: plamy na ekranie,nędzny gps,kiepska jakość dzwięku,dotyk słabizna,czujnik zbliżeniowy świruje. Unikać jak ognia tej marki!!!

 • Maximus

  recenzja jest zbyt negatywna według mnie …. telefon jest bardzo dobry a co do gier daje rade wiec po co te negatywna recenzja…….

 • Andre

  Krótko zwięźle i natemat unikać jak ognia!Plamy na ekranie ,super niedokładny gps,jakość rozmów kiepska, bateria po aktualizacji do 4.4.2 znika w zastraszającym tempie,obłażące plastiki itd,serwis i części brak. Otrzymałem go w ramach reklamacji.

 • https://plus.google.com/114917814149827885552 Grzegorz Lasek

  Skusiłem się na zakup insigni 500 kierując się użytkowaniem niezawodnego tableta firmy Goclevera ale się zawiodłem co do tego smartfona. Co z tego że wydajność sprzętowa jest do przyjęcia jak obudowa wraz z wyświetlaczem są jednorazowego użytku. Wyświetlacz jest tak kruchy że trzeba używać smartfona jak jajka. Telefon upadł mi…no dobra moja wina..ale z wysokości 40 cm na dywan nie na płytki i ekran popękał jak by upał z wysokości co najmniej 1m na beton. Nie z takiej wysokości upadały mi telefony renomowanych firm i nic im nie było a tu takie rozczarowanie.Nie polecam tego sprzętu ze względu na trwałość na wydajność nie narzekałem.

 • Jaguar

  Sprzęt ma dobry stosunek jakość/cena jednak kupując należy rozważyć koszty serwisowania. W moim przypadku wyświetlacz pękł mi w kieszeni bez żadnych znaczących wstrząsów czy upadku, podejrzewam że wtedy kiedy oparłem się o parapet (!). Mimo że pęknięcie w poprzek ekranu jest ledwo zauważalne to wyświetlacz zupełnie przestał działać, po prostu nie reaguje na dotyk co w innych modelach jest raczej nie spotykane. Koszt wymiany wyświetlacza to 245zł + przesyłka do Wysogotowa(?) czyli połowa nowego telefonu. Jak mówi przysłowie- Tanie mięso psy jedzą.

 • valdi71

  Testujący Pan Antoni, cóż nikogo obrażać nie chcę, ale po ocenie bateryjek/ogniw…wyobrażam sobie takiego chyba typowego Polaka…Cóż zatem mamy tutaj same konkrety, albowiem…”mała bateria za mała, duża jest za dużą i zapewne jakby była dostępna do tego modelu średnia bateria to była by z pewnością… „za średnia”, albo też przeciętna … 🙂

 • Misza

  Zdecydowanie wolę myPhone Cube… stosunek ceny do jakości, płynność działania, serwis, wszystko to na korzyść Cuba. To samo myPhone S-Line.

 • Użytkownik Insignia 5X

  Cena, jakość i wydajność jak najbardziej na korzyść. Problemem jest serwis: zarówno czas realizacji, dostępność części zamiennych jak i wydawanie łatek i aktualizacji systemu. Niestety o ile w pierwszym aspekcie pną się w górę systematycznie, o tyle kulą u nogi jest całokształt serwisu a ten nie rokuje na poprawę…. Wnioski proszę wyciągnąć samemu

 • ricko11

  Za podejście tej firmy do klienta (proszę przeczytać na forach jaki cyrk jest np. z Insignia 5 której posiadaczem jestem) nigdy więcej nie kupię nic od nich.


reklama