Samsung w końcu oficjalnie zaprzeczył plotkom mówiącym o tym, że firma wspólnie z Google pracuje nad następcą Nexus One.
Jak się okazuje, event 8 listopada, na którym rzekomo mieliśmy poznać Nexus Two / Nexus S będzie poświęcony premierze Samsunga Continuum.
W ramach przypomnienia, Samsung Continuum jest alternatywną wersją modelu Galaxy S, wyposażoną w dodatkowy wyświetlacz. Drugi ekran znajduje się zaraz pod głównym i zapewnia szybki dostęp do najważniejszych aplikacji.
Podczas gdy telefon jest w stanie spoczynku, mniejszy ekran wyświetla powiadomienia o wiadomościach, poczcie internetowej, nieodebranych połączeniach itp. Dzięki specjalnemu czujnikowi, wyświetlacz włącza się za każdym razem gdy weźmiemy telefon do ręki.
Tak więc najwyraźniej plotki o tworzeniu przez Google następcy Nexus One okazały się fałszywe, przynajmniej na jakiś czas.
źródło: GSMArena
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Dzień pracy rzadko wygląda dziś tak samo od rana do wieczora. Część spraw załatwia się…
iQOO przygotowuje nowe smartfony z najwyższej półki. Przecieki ujawniły szczegóły dotyczące iQOO 16 oraz modelu…
Wszystko wskazuje na to, że Honor powoli zdobywa szczyt popularności w Europie. Za sprawą statystyk…
Motorole są ładne, nieźle wyposażone i tanie. A raczej były tanie, tj. dobrze wycenione w…
Samsung Galaxy S25 Ultra doczekał się tak dobrej promocji w Polsce, że z miejsca stał…
Jakiś czas temu w końcu dostaliśmy informację o tym, że Trump Mobile T1 istnieje i…