Nokia C3 znana jest wszystkim wielbicielom telefonów z klawiaturą QWERTY. Fiński producent nie ma jednak zamiaru na nim poprzestać. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce pojawi się kolejny – Nokia X2-01.
Oba telefony charakteryzują się interfejsem S40 i wyglądają niemalże identycznie. Co takiego je od siebie odróżnia? Na pewno dodatkowy przycisk dedykowany odtwarzaczowi multimedialnemu, aparat 3Mpix oraz brak WiFi w przypadku naszej nowości. Cechy wspólne to łączność Bluetooth, radio FM, brat modułu 3G i slot kart pamięci microSD.
Jak sami widzicie, Nokia „odgrzewa kolejnego kotleta”. Kiedy i za ile dostępny będzie w sprzedaży – tego jeszcze nie wiemy.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Strategia turowa z bardzo znanego uniwersum trafiła na fenomenalną promocję. Teraz każdy z Was doda…
OPPO szykuje swojego średniaka, który stanie naprzeciwko POCO F7. Do debiutu przygotuje się bowiem OPPO…
OnePlus Pad 3 to jeden z najciekawszych tabletów z Androidem ostatnich miesięcy. Świetny ekran, solidna…
Huawei Pura80 Ultra na żywo imponuje przesuwnym mechanizmem aparatu ze zmiennym zoomem. Czegoś takiego w…
W tej promocji Xiaomi 15 kupisz najtaniej w historii, jeżeli rozmawiamy o polskich sklepach. Za…
POCO F7 niespodziewanie pojawił się na stronie producenta w Polsce. Obecność nowego Xiaomi można zatem…