, Android Apple Newsy Play Samsung Smartfony Telefony

Gorące przedsprzedaże od jutra w Play. Samsung Galaxy Note 4 oraz iPhone 6

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • misha

  Rejk zgadza się, a Wojtek to chyba początkujący domokrazca z Play:-)

 • wojtek

  Zacznę od tego, że podatek Vat nie należy traktować jako przychód firmy play ani jako koszt oferty dla Ciebie, gdybyś był porządna firmą Vat nie miałby dla Ciebie żadnego znaczenia, tą część zabiera państwo nie operator. Czyli pozostaje nam 1000 zł różnicy między ceną telefonu na wolnym rynku. Dzieląc 1000 na 24 wychodzi 44zł netto miesięcznie, tyle kosztuje Cie usługa gdzie wszystko jest bez limitu, źle? A może chciałybyś żeby operator robił to charytatywnie i dawał jeszcze usługę od siebie? Ile wg Ciebie powinien zarobić operator żeby utrzymać tysiące ludzi i wsparcie techniczne? Opamiętaj się! Na bank jesteś taksówkarzem

  • rejk

   Jesteś niezłym mózgiem, wojtek. Bez wątpienia. Po pierwsze, różnica w cenach, którą podałem, to różnica w cenie samego telefonu, po odliczeniu normalnej ceny abonamentu (dokładnie to napisałem w swoim poście), więc to 44 złote miesięcznie to „odsetki”, jakie płacisz playowi, a nie opłata za usługę. A po drugie, jak już porównujesz genialnie cenę netto z Playa, to przyrównuj ją do ceny netto ajfona z wolnej sprzedaży, czyli ~2440, a nie do ceny brutto.
   Dżizas, jeśli Ty firmę jakąś prowadzisz, to Ci współczuję serdecznie 😀

 • wojtek

  FORMUŁA iPhone z Internetem II to taryfa dla prawdziwych maniaków tego sprzętu bo nie ma tam żadnych minut do innych sieci, tylko internet. Ceny wg mnie dobre.

  • rejk

   A która konkretnie oferta jest według Ciebie dobra? Bo ja sprawdziłem tę dla firm, to przy dwuletniej umowie, odliczając normalną cenę takiego abonamentu, płaci się za telefon łącznie 4000 netto (czyli 5000 brutto), a w wolnej sprzedaży słuchawka kosztuje 3000. To są dobre ceny, według Ciebie? 😀 Śmiech na sali normalnie. To już wolałbym wziąć w mm na raty 30*0% – wyjdzie prawie 2 razy taniej.

 • Only Samsung

  No oczywiście, że Note 4, to przebój roku!

 • Platfus

  Mamy więc jutro pogodę dla bogaczy 🙂 Tak już jakoś ten świat zmajstrowano, że bogacze mają szybciej, lepiej i więcej.
  A ten note 4 to przebój roku jest. Prawda?


reklama