, Informacje prasowe Newsy Pozostali Telefony

Manta MS1701 Vintage – tani i stylowy klasyk


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Best707

  UWAGA: Bateria wytrzymuje w stanie czuwania tylko ok. 3 dni!!! Miał to być telefon awaryjny jednak ze względu na fatalny czas czuwania nie spełnia takiej funkcji i żałuję, że go kupiłem.

 • jan

  Jako ze jestem emerytem ,kupiłem ten model / ze względu na cene/ TRAGEDIA . Menu nie spolszczone w pełni , bateria trzyma niecałe 20h ,bardzo duże kłopoty z ładowaniem,mała czułość telefonu – otrzymuje powiadomienie o próbie połączenia, a dzwoniący nie może sie ze mną połączyć,problemy z wysłaniem SMS-a .Zalet nie dostrzegłem .Przestrzegam przed kupnem tego modelu .

  • Roman

   Zakupiłem dwie sztuki tego telefoniku dla synów i oba mają ten sam problem bo jak ktoś do nich dzwoni to się zawieszają i nic nie można zrobić jak tylko wyjąć baterie i włożyć ponownie.Esemesy działają dobrze ale nie da się odebrać połączenia.
   Jak ktoś może pomóc w rozwiązaniu tego problemu to będę wdzięczny.
   Nadmienię że dzieciaki są w wieku szkolnym i wole kupić im tańszy telefon a niżeli drogie smartfony bo wiadomo jak to z dzieciakami jest ale to że te telefony są najtańsze nie znaczy że mają być niesprawne.Powinny działać a tak nie jest.
   Pozdrawiam.

 • erima

  Telefon posiada: Dual Sim, Latarkę, Radio FM – którego można używać bez słuchawek, ciekawą funkcję zmiany głosu – kilka opcji do wyboru, kosztuje 42 zł – ja kupiłem w jednodniowej promocji za 29 zł. Powiem krótko – zawsze znajdzie się kupa hejterów, nawet jeśli produkt byłby za darmo. Ogarnijcie się ludzie!!!

 • iaak

  W Auchan do kupienia za 42zl 🙂 jako telefon na wszelki wypadek cena ok

 • Mia

  Nie mogę się doszukać faktycznych wymiarów tego telefonu. Ktoś może poda? Proszę…

 • Zugmunt

  Telefon można ładować przez złącze USB. Nie ma wibracji. Nie można jej dołożyć jak to było w Nokii 3210. Gdyby dzisiaj zrobili taką samą Nokię z tych samych materiałów tylko z tymi wszystkimi funkcjami to byłby prawdziwy HIT. Niestety telefon ma kiepską budowę, szczególnie w środku. W dolnej części telefonu są gołe blaszki które są anteną. Te blaszki odstają i wyglądają przedziwnie. Odrobina kleju i taśmy czarnej załatwiła by temat, ale niestety jest lipa. Telefon staje się coraz tańszy. 39 zł w Selgrosie.

 • bulba

  Mając w pamięci moje doświadczenia z innymi produktami Manty, jakoś nie chce mi się wierzyć w to „solidne wykonanie”. No ale za 50 zł, nie ma co się spodziewać sprzętu przynajmniej średniej wytrzymałości.

  • Manta_Team

   @bulba Ten telefon kosztuje 50 zł ponieważ jest prosty, nie ma drogiego wyświetlacza IPS i drogiej pamięci Flash. Stawianie go na równi ze smartfonami to zły pomysł, dlatego owszem za 50 zł możemy się spodziewać dobrego wykonania i trwałości.

   Pozdrawiamy
   Manta_Team

 • Wojciech

  Super cena

 • ppm

  ładna cena


reklama