, Android Gry i aplikacje Newsy Sony Ericsson

Android 2.1 dla serii Sony Ericsson Xperia X10 już od jutra!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • NERO

  Siema, ja spróbuję wam pomóc, bo widzę że źle wam idzie…
  tak, będzie prawdopodobnie jakiś update w pierwszym kwartale przyszłego roku, ale nie wiadomo, dokładnie kiedy.ale poczekamy:P
  co do pinch-to-zoom : to tylka część funkcji multitoucha, nie sam multitouch. Używa się w przeglądarce albo z zdjęciami.

 • andante

  hmmmm 🙂 widzę, że wy też nie kumacie, co jest multitouch i pinch zoom, choć tu chodzi tylko o update 2.1 😀 polecam wam filmiki z youtube no i sony ericsson blog 🙂

 • Darren Shan

  @Kurrrczak,
  dobra na blogu sonyericsson’a pisało, że będzie pinch zoom, ale wszędzie można czytać, że „Multitouch w X10” – no chyba jestem trochę zgubiony :S ale ten pinch zoom to należy do Multitoucha, więc będzie w X10 multidotyk 😀 😀 😀

 • Kurrrczak

  spójrz wyżej, napisałem, że będzie pinch-to-zoom, a nie multitouch! Multitoucha wgl nie będzie, SE już tak stwierdził. Multitoucha wymagają tylko gry z kontrolerem wirtualnym, najczęściej.
  A jak czytałem pinch będzie działa tylko w przeglądarce i z google mapsem. A więc… No.

 • Darren Shan

  witam wszystkich,
  też mogę potwierdzić, że telefon bez problemów działa, jest szybszy i bateria wytrzyma dłużej, niż przedtem, ale myślę, że już o tym wszyscy wiedzą. interesujące pytanie jeszcze, jaki będzie ten multitouch.

 • Kurrrczak

  siema,

  ElviesNIEżyje> najprawdopodobniej nie będzie w ogóle. ale producent zdecydował się w końcu udostępnić funkcję pinch zoom. W pierwszym kwartale trafi na rynek, tak sądzą.
  Co do Andka: działa bez problemu, i zdecydowanie śmiga po aktualizacji.

 • Elviesżyje

  warto było poczekać nową wersję Androida, ale wciąż nie rozumiem, czemu musieliśmy tak dużo czekać na nią:( multitouch nie będzie kiedyś??
  dzięki za odpowiedź:)
  pzdr

 • ork

  hej, mi bez problemów działa się andek 2.1 😛 bardzo fajna rzecz, naprawdę.


reklama