, Newsy Operatorzy Promocje Virgin Mobile

Virgin Mobile: 20% obniżki ceny pakietów #wszystko


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • voyager

  ta promocja jest tylko do 28.10

 • Janusz

  W nowej taryfie po uwzglednieniu rzeczonej (och, Paweł;)) promocji mamy minute za 15 groszy (pod warunkiem, ze przegadamy 100 minut, bo jesli ktos przegaduje 80 to wychodzi juz 19 groszy) no ale 2 gb internetu i to jeszcze LTE. Osobiscie do mniej poprzednia taryfa bardziej przemawiala bo nie lubie na sile dzwonic po ludziach, tylko po to, zeby nie marnowac minut. Glupota, a niestety wiekszosc ofert operatorow jest tak teraz konstruowana.

 • Janusz

  Kolega miał chyba na myśli bonus 50% złotowek do kazdego doladowania. Czyli taniej jest 33% a nie 50. To była najlepsza oferta na rynku (dla osob, ktore przegaduja w miesiacu do 100 minut). Jest nadal właściwie tylko juz nie dla nowych klientow – minuta za 12 a sms za 4 grosze i jeszcze 100mb do kazdego doladowania za 10 zl.

 • adamo1139

  jakie 50 proc. taniej? ogólnie zastanawiałem się nad mobile Vikings i Virgin, teraz to jest łatwiejsze. Jak kupie ofertę za np. 19 zł zł żywo dostaje pakiety i 19 zł do wykorzystania? jeśli nie to chyba mobile vikings bardziej się opłaca

 • ado

  Dziewica koniecznie chce przekonać swoich klientów do rezygnacji z wcześniejszej ofert 50% gratis


reklama