, Newsy Play

FORMUŁA Play Stacjonarna od 1 zł. Nielimitowane do Play i na stacjonarne Play. Jest konkretnie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Bidermayer

  Szczerze… mało kto pozwoli sobie zamienić telefon stacjonarny po kablu na jakiś inny, z dwóch powodów:

  1. Kablowy działa zazwyczaj nawet wtedy, gdy nie ma pradu, a dla ludzi mieszkających poz amiaste to często jedyny kontakt ze światem

  2. Często na łączach mają internet, no sorry ale LTE z Play to chyba Tylko w siedzibie dalej mają…

  i nawet się znajdzie 3 powód

  zasięg z Play jest nadal żałosny, a nie każdy umie przejśc na ręczne ustawianie sieci…

  więc, osobiste odczucie, proponuję im pójść w segmenty mniej nasycone, bo cofanie się o 20 lat wstecz nie jest dobrym krokiem dla „rewolucjonistów” naszego rynku.

 • Wojciech

  Chyba sobie żartujesz Krzysztof od razu mogę ten telefon stacjonarny wyrzucić przez okno. A z tym członkiem rodziny to grubo przesadziłeś stary aż ręce opadają no chyba że ty tak masz to już twój problem

  • Krzysztof

   Ja nie mam żadnego problemu z telefonem stacjonarnym z prostego powodu – nie posiadam go blisko 10 lat. Natomiast obserwuję ten problem wśród niektórych znajomych – oczywiście nie są to młodzi ludzie, raczej w wieku mocno średnim i powyżej. I żeby było śmieszniej, to oprócz stacjonarki mają również komórki i to wcale niemała ich część.

 • Krzysztof

  Czy nowa oferta rzeczywiście zagrozi obecnym sieciom stacjonarnym? Wątpię. Abonenci telefonów stacjonarnych tak są przyzwyczajeni do posiadania normalnego telefonu stojącego na stoliku, że wręcz uważają go za kolejnego członka rodziny, którego nie wyrzuca się ot tak, za drzwi. Dla nich to taki sam gadżet jak pralka czy telewizor, który w domu musi być.

 • klasa

  Wg mnie to trochę bezczelne brać materiały z oficjalnego źródła/portalu i oznaczać je swoim watermarkiem.

 • Zakrza

  No chyba całkiem nieźle.


reklama