, Android Newsy Samsung Telefony

Samsung Galaxy Note 4 to twardziel, który nie wygina śmiało ciała (wideo)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • kkshbd

  G2 to najlepszy telefon pod względem technologia cena za 1000 mamy Andka który nie tnie bardzo dobry ekran baterie i ergonomię o której Apple i Sony nie słyszeli

  • Acze

   zgadza się i do g2 nic nie mam, to taki przykładzik był 🙂

 • Acze

  ale w zasadzie to dobrze że jest przestrzeń pomiędzy ścianką a szybką no nie ?? zawsze to jakiś zapas kiedy spadnie nam telefon na ziemie, wtedy wygnie się ramka, a gorilla ocaleje właśnie dzięki tej szczelince… zresztą właśnie w G2 z ekranem przy ramkach to była pięta achillesowa kiedy spadał.
  W S5 zaś jak mi spadł widzę że ramka składa się z trzech podziałek, które też są niczym poduszka powietrzna i amortyzują uderzenie (mi wygięła się po upadku tylko górna cześć ramki na dole po prawej stronie)
  Można by dużo gadać o tym jak konstruują i zabezpieczają telefony przed upadkiem to nie taki oficjalny temat.

  Ale jaja ogólnie…. Jakieś 3dni temu pomyślałem sobie właśnie że dlaczego szkło gorilla znajduje się zaraz przy ramkach, że przecież to powoduje w telefonach po upadku pajęczynę….. i tu teraz kolega KKSHBD wyskakuje z taką anegdotką 😀 w note4….
  no no może powinienem robić za wróżbitę 😀

 • kkshbd

  Mam już 4 sztuki z tego 1 otworzyłem i wziąłem sobie z tąd wiem

 • Platfus

  Szczelina jest ok 🙂 Można w niej trzymać karty kredytowe coby nie walały się po kieszeniach. A sam smartfon? No cóż, to już waga ciężka. Specyfikacją i wykonaniem. Marzę o Note 4 🙂

 • Andrzej

  Skąd to wiesz? Masz już note 4 czy widziałeś na YouTube?

 • kkshbd

  Co z tego ze się nie wygina skoro pomiędzy obudowę a ekran idzie wsadzić kartę kredytowa


reklama