, Android iOS Microsoft Newsy Nokia Windows Phone

Nokia skupi się na rozwoju Here Maps na iOS oraz Android


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • migul

  No to mi pozostaje polecić poradnik jak ściągnąć mapy Nokia HERE na Android: www.download.net.pl/zains…da/n/4842/

 • Janusz

  Skoro aplikacja jest dostępna na system Android to przydał by się jakiś odnośnik gdzie można ją pobrać. Ja szukam szukam i nie mogę znaleźć.

 • darkam

  Do map Google to im daleko. Brak j.polskiego. Może w wersji 3.0 dopracują wczytywanie map.Nie wskazuje dokładnego adresu tylko ulicę dalej. Brak street view .Porażka.Zainstalować zobaczyć odinstalować.

  • Cavalier

   coś mi się wydaje że street view się zbliża bo nie raz widziałem jeżdżące samochody here, z tym czymś na dachu 😀

 • wojtek

  Wielbiciele WP jak mogę wam pomóc? Zostaliście strasznie pokrzywdzeni przez los, ktoś Wam niezłą kupę wkręcił w czoło że ten system może być fajny. To tak jak wakacje na bałtyku, każdy kto nie był w innym miejscu będzie chwalił. To już nawet więcej racji ma linek, ale tylko trochę więcej. Jemu też wkręcili kupę w czoło.

  • Linek

   Nie obrażaj. Nie każdy modli się do ios(brak wielu funkcjonalności) i lub androida(slaba optymalizacja, toporna obsługa). WP nie jest kupą w czole, a to, że ty sobie z nim nie radzisz nie daje przyzwolenia do obrażania użytkowników. System ok, krytykuj go sobie ile chcesz, bo każdy ma inne potrzeby i nie musi mu pasować dany os, ale od użytkowników wara. Ja np. nie zrezygnuję z BlackBerry na rzecz innego os, bo dla mnie ustawienie innej liczby zawibrowań dla różnych powiadomień, kontrola uprawnień aplikacji, kontrola odtwarzanych multimediów przez 3 przyciski na prawym boku, podpowiedzi na klawiaturze każda przy innej literce(na raz widać i ze 20, zamiast 3-4 nad klawiaturą w innych os), Hub pozwalający nadać powiadomieniom priorytety i kolorowe oznaczenia pozwalające wychwycić te interesujące nas, możliwość wydzielenia ze 100 różnych powiadomień tylko tych z e-mail. Cenię to wyżej niż pierdyliard aplikacji i mnóstwo zmian wyglądu zwany konfiguracją(ja pod tym hasłem widzę zarządzanie powiadomieniami i konfigurowanie sobie praktycznych rzeczy typu wibracja i różnicowanie powiadomień nie tylko SMS i telefon pod dany kontakt, ale pod dane konto e-mail, czy fb też, a nie efektowne rzeczy typu kolory klawiatury, a lepiej różne kolory mieć przy powiadomieniach, by ich rodzaje lepiej rozróżniać).
   Pozdrawiam i polecam kubek melisy

 • Kamil

  Niech tylko spróbują nie wspierać HERE na WP to kończę żywot na tym świecie. Uwielbiam Lumie i WP 8.1 i mam nadzieję, że Dziewiątka będzie równie lepsza od Androida jak aktualna wersja mobilnych okienek. Bo co to za robota kupić Xperię Z za 2,5k, żeby za rok musieć kupić Xperię Z2 za kolejne 2,5k, a potem zobaczyć premierę Xperii Z3 z dual simem i się wściekać, że nie ma się tym razem 2,8k, żeby mieć „telefon marzeń”. Dokąd to zmierza? No pytam się – dokąd? Albo kupić Galaxy S5 tylko po to, żeby przy byle upadku rozłupał się na kawałki? Czy chociażby szukać super ekstra smartfonu fotograficznego, a nie móc na nim ustawić długiego naświetlania? Po co mi masa aplikacji, gierek i funkcji skoro po przesiadce na Lumię 930 nie spotkałem jeszcze aplikacji, z której korzystałem na Androidzie a nie byłoby jej w sklepie WP? Po co mi najnowszy ekstra smartfon z Androidem 4.4.4, na którym ładowanie dialera trwa dłużej niż na Galaxy S2 pracującym na starym Andku? Czemu rynek androidowy jest taki upośledzony i nastawiony na zysk kosztem głupich konsumentów? Tylko Ci, którzy rootują swoje urządzenia, albo decydują się na czystego Androida, mogą być nazwali jakkolwiek myślącymi, ale ja nie chcę wyciągnąć z pudełka sprzętu, do którego muszę instalować tweeki i łamać go po to, aby móc zwiększyć czas działania na jednym ładowaniu… Dlaczego kupujemy smartfony z Androidem tak samo jak parówki, mimo, że dobrze wiemy, że to mieszanka największego gówna jakie świat widział, bo mamy nadzieję, że uda nam się je zjeść ze smakiem? Tylko nieliczni umieją na rynku mobilnym ugotować parówkę będącą Androidem. I tylko nieliczne parówki są smaczne, ale szybko zostają ściągnięte z rynku na rzecz kolejnych, gorszych urządzeń.

 • yurek

  Już sam nie wie co pisze!!!!!pogubiło się biedactwo:-)

 • Jeji

  Nazir jedździ na androsyfie ?!:) no to się gościu zeszmaciłeś dokumentnie :);) masz zamiast gęby cholewę…

  • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   @Jeji
   Sprzęt z Android posiadałem wcześniej zakupiony a teraz czas na zmiany bo WP8.1 to inna już bajka 🙂

 • Romek

  Nazir co się stało przecież zawsze wychwalałeś Windows Phona i lumie a android to według ciebie najgorszy system i zło 😉

  • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   @Romek
   Przecież nie zmieniłem zdania i mam 2 smartfony z WP8.1 i trzeci zamówiłem AllView Imperia S za 549 zł. dual sim , 5 cali ekran

   Bardzo sobie chwalę WP8.1 i nie ma nic lepszego dla mnie na dziś a Android to inna kwestia z jego wadami brakami i ograniczeniami odstawiam do lamusa

 • amol

  nawet Nokia wie ze wp juz R.I.P 😀 kazdy ucieka od tego szmelcu

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Z Chęcią bym zobaczył Here Maps na moim Nexus5 lub innym sprzęcie z android 🙂


reklama