Samsung po raz kolejny chce ograniczyć dostępność swojego innowacyjnego produktu. Po raz kolejny, gdyż w październiku ubiegłego roku zadebiutował Samsung Galaxy Round, który niestety nigdy nie pojawił się oficjalnie na arenie międzynarodowej. Ten sam los podzieli Galaxy Note Edge, czyli model z wywiniętym wyświetlaczem.
Jeszcze w tym roku południowokoreański koncern planuje dostarczyć milion phabletów Galaxy Note Edge. Sprzedaż wystartuje pod koniec października i początkowo wyłącznie na rodzimym rynku producenta. W późniejszym czasie Samsung rozszerzy zasięg dostaw, ale niestety nie wiadomo o jakie rynki. Oczywiście nie wiadomo również, czy Samsung Galaxy Note Edge zadebiutuje na polskim rynku – nie liczyłbym na to, a już na pewno nie oficjalnym kanałem dystrybucji.
Samsung Galaxy Note Edge najprawdopodobniej podzieli los Galaxy Round, który był jedynie prototypem powstałym na potrzeby zbadania rynku oraz przetestowania zakrzywionych wyświetlaczy OLED. Nie będę zaskoczony, gdy w najbliższym czasie lokalny konkurent – LG – wypuści model z wywiniętym wyświetlaczem na jeden z boków urządzenia i zaoferuje go szerszemu gronu zainteresowanym.
źródło: talkandroid
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Motorole są ładne, nieźle wyposażone i tanie. A raczej były tanie, tj. dobrze wycenione w…
Samsung Galaxy S25 Ultra doczekał się tak dobrej promocji w Polsce, że z miejsca stał…
Jakiś czas temu w końcu dostaliśmy informację o tym, że Trump Mobile T1 istnieje i…
Jeżeli mielibyśmy sobie przypomnieć, kto robi kompaktowe flagowce, to jednym z producentów będzie oczywiści Honor.…
Chciałbym, by każdy telefon Motorola był tak opłacalny jak Motorola Edge 60 Pro w najnowszej…
Samsung Galaxy S25 FE debiutował na rynku we wrześniu 2025 roku jako ostatni przedstawiciel serii…