, Android LG Newsy Nokia Plus Promocje Samsung Sony Telefony Windows Phone

5 smartfonów z ekranem do 4″ | Plus (wrzesień 2014)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Przemas

  Do Norbert, na stronie plusa i producenta podane jest, że l50 posiada autofokus i szkło na wyświetlaczu, niestety jest to nieprawda . Jutro idę z reklamacją. Samo wykonanie też nie jest najlepsze.

 • Norbert

  Ja byłem dzis i widziałem LG L50, myślałem o 70 ale za duży. Tem L50 świetnie pasuje na rozmiar a poza tym jest bardziej stylowy niż inne. A co do strony technicznej to ma androida i to już atut, windows to syf. Wogóle linia L od LG to seria dobrych smartfonów z wydajną baterią.

 • Panicz

  Dzięki za linka. Własnie liczę, że telefony tam wymienione też będą w tym zestawieniu bo większość to w dalszym ciągu flagowe modele.

 • Kris

  W zasadzie nie ma w czym wybierać. Wszystkie modele maja bardzo słabą konfigurację, a szkoda, nie każdy jest zainteresowany 4,7 czy 5 calowymi ekranami.

 • Panicz

  Pawle a czy będzie kiedyś robione zestawienie najlepszych flagowych modeli ale właśnie dostępności i opłacalności u różnych operatorów? Chodzi mi o takie porównanie gdzie najkorzystniej kupić. A może w ogóle bez abonamentu? Z góry dzięki za odpowiedź

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Myślę, że w październiku możemy zrobić cykl ofert operatorskich poświęcony najlepszym smartfonom dostępnym w ofertach. Co do osobnego artykułu, to również jest to możliwe. Proponuję jednak zaczekać do rynkowej premiery najnowszych urządzeń zaprezentowanych na IFA.

   • Panicz

    Oczywiście fajnie by było gdyby te nowości z IFA też były uwzględnione lecz jakoś czarno widzę ich szybkie wprowadzenie..Z tego co pamiętam to chyba kiedyś były takie artykuły porównujące oferty różnych operatorów. Fakt, trochę mnie tu nie było.. Ale nie wszystko się zmieniło.

    • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

     Bardzo się cieszę, że powróciłeś do nas. 🙂 Postaram się, aby artykuł zawierał same nowości, o ile będzie to możliwe. Oczywiście o Galaxy S5, czy też One (M8) nie zapomnimy, choć na rynku są już od dłuższego czasu. Proponuję jeszcze zapoznać się z artykułem – Najlepsze telefony. TOP 10 (sierpień 2014)
     http://www….n=karuzela


reklama