, Android Newsy Samsung Tablety Technologie Telefony

DisplayMate: Samsung Galaxy Note 4 z najlepszym ekranem Super AMOLED

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • wojtek

  Najlepszy!

 • adamo1139

  ja u siebie używam kalibracji kolorów, który jest w nieoficjalnym cm na mój telefon (niby jakieś dodatkowe sterowniki do ekranu) i działa to świetnie, po zdjęciu niebieskiego na 80 proc. i czerwonego na 90 proc. kolory są prawie jak na amoledzie (nie liczę tutaj kontrastu)

 • Webb

  No to było do przewidzenia, natomiast mam pytanie czy wyświetlacz z Note 4 o rozdzielczości Quad HD zużywa mniej energii od wyświetlacza z Note 3 (Full HD). Warto też dodać że maksymalna jasność to 350 nitów z tym że w trybie automatycznym może osiągać do 750 nitów.

 • adamo1139

  ale z rozdzielczością i tak przesadzili, a kij mnie obchodzi, czy będą mały 160 mln. kolorów czy 160 tys., i tak nie zobaczę różnicy, nie wiem o co chodzi w ostrości, przecież to raczej sprawa software’owa, w ogóle większość z tych rzeczy to sprawy software’owe. co do jasności to trochę dziwnie to rozwiązali, bo w jasny dzień może być większa jasność jeśli się używa automatycznej jasności, niż jak ręcznie się reguluje, sztuczne ograniczanie

  • Webb

   Chodzi zapewne o zużycie energii i przegrzewanie się smartfona gdyby Samsung pozwolił użytkownikowi na ustawienie tej maksymalnej jasności (ok. 750 nitów) mogło by się to skończyć krótszą żywotnością urządzenia i częstymi awariami co producentowi nie byłoby na rękę, zresztą LG G3 co chwila puszczał komunikat że telefon za bardzo się nagrzał i np. proszę wyłączyć kamerę czy zmniejszyć jasność wyświetlacza.


reklama