poniedziałek, 15 września 2014, Michał Rogowicz

Nowości TELEFUNKEN. Między innymi smartfon do selfie za 200 zł!

TELEFUNKEN Business
TELEFUNKEN Business, fot. TELEFUNKEN
 • anastazja

  Cena bombowa! Mam nadzieję, że nadal będą wprowadzać na rynek takie świetne smartphony. Dzisiaj jadę kupic TS1 dla córki 🙂 Liczę na to że będzie zadowolona bo telefon jest naprawdę fajny.

 • lilijka

  Jeszcze nie widziałam smartphona za 200 złotych z takimi parametrami 🙂 Ale cieszę się, że coś takiego wprowadzono na rynek 🙂 To bardzo fajny pomysł na prezent dla dzieciaków które chcą mieć telefon;)

 • Karolina991

  Cena świetna i tak trzymać 🙂 Na pewno znajdą wielu klientów bo mało kogo stać na smartphona za 1000 złotych wzwyż. Poza tym parametry telefonu i wiekowość marki przemawiają na korzyść Telefunkena;)

 • Brakpodpisu

  Jest lepszy od iPhone, chociażby pod względem możliwości (android) czy marki która ma ponad 111 letnie doświadczenie na rynku. Nazwa ssie? Zatem to nie telefon dla ciebie, bo Telefunken nie ma przedstawiać szpanu, a niezawodność. Mam telefon od nich, i szybkość działania, stabilność, niezawodność to jakiś kosmos. Widać że niemiecka jakość z krwi i kości – kij że wyprodukowany w chinach, pewnie dla niemców robią lepsze sprzęty 😛 Cena/jakość to zmiażdżenie konkurencji, a i marka najstarsza z tych które robią telefony + już znany szacunek do Telefunkena na rynku międzynarodowym za właśnie solidność i niezawodność. Ten telefon nie ma żadnych problemów, by działać pięć lat bez żadnych awarii.

 • Rafalsky

  To sobie porownaj tego grata do iphone;] pozatym nazwa ssie i to strasznie 😀

  • Krzysiek3

   Ale to w ogóle nie jest porównanie. Ile kosztuje iphone a ile taki telefon po za tym ich nazwa jets już wieloletnia. Jak sie nie myle to firma istnieje okolo 111 lat , rozpoznawalna jest na całym świecie wiec jak by zmienili nazwe to było by to całkowitą głupotą.

 • tomi

  Super – 200 zlotych i mamy telefon z 5 mpix dotykowy i gps
  i to jest wlasciwa cena dla dotykowca
  a nie 3000 tys jak cwaniaki z apple czy podobne


reklama