, Gry i aplikacje LG Newsy Smartfony Windows Mobile

LG Swift 7 i maniaK – spotkanie już jutro w stolicy

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • maniaK

  @T, czarno to widzę…
  zobacz sobie
  www.komorkomaniak.pl/34766…-wrazenia/

  Microsoft nie dopuszcza możliwości pisania aplikacji i wgrywania ich przez firmy trzecie. Tylko i wyłącznie przez ich pośrednictwo. Nie ma możliwości personalizacji, wgrywania aplikacji przez USB itp. 🙁

 • maniaK

  Więcej informacji i WIDEO tutaj: www.komorkomaniak.pl/34808…t-7-wideo/

  a o Copy-Paste napisał właśnie Karol: www.komorkomaniak.pl/34795…atku-roku/

 • T

  W Portugali jedna z sieci komórkowych nazywa się Optimus więc pewnie dlatego nie będzie tej nazwy.

  Windows Mobile był kierowany do użytkowników biznesowych, dlatego w zastosowaniach rozrywkowych przegrywał z iPhone. Ale jednak iPhone przegrywał całkowicie na rynku biznesowym. Teraz Microsoft chce walczyć z Apple o rynek rozrywkowy, ale kosztem rezygnacji z rynku, na którym sobie dobrze radzi.
  Copy-paste jest niezbędny w biznesie, podobnie jak przenoszenie danych przez SD czy USB. Jeśli przedstawiciel handlowy czy manager pracuje nad tajnąumową to nie chce, żeby ona była na jakimś publicznym dysku, nawet jak jest zabezpieczony hasłem.

  Bez multitakingu jakośmozna sobie poradzić, ale jednak jest sporym usprawnieniem jak trzeba pracować z dwoma skomplikowanymi aplikacjami.

  Ale najważniejsze w biznesie jest pisanie własnych aplikacji. W końcu firma chce, aby jej przedstawiciele chandlowi mieli dostęp do danych firmy i albo sama firma pisze do tego aplikację, albo zleca to firmie developerskie. Dostępnośc takiej aplikacji w sklepie Microsoftu spowoduje, że i konkurencja będzie miała do niej dostęp. do tego takie aplikacje przeważnie są często modyfikowane w zależności od potrzeb.

 • maniaK

  – niestety, funkcja copy-paste w tej wersji Windows Phone 7 jeszcze nie działa,
  – co gorsze – nie ma też polskiej (!) wersji tego systemu, przynajmniej na tym modelu i prędko nie będzie (pisanie SMSów czy wpisów na FB jest więc naprawdę dla hardcorowców
  – system WP7 jest trochę jak (bez porównań!) Apple, chce kontrolować wszystko, co i jak robimy, dlatego nie mamy ani wejścia na SD (16GB chyba wystarczy? 🙂 ) ani komputer nie widzi telefonu jako dysku przez USB, cała wymiana odbywa się przez Zune Software i darmowy wirtualny dysk Microsoftu
  – nie można „sobie” napisać, tzn. można ale należy potem wysłać do Billa, on zatwierdzi i może doda do sklepu, wtedy można ściągnąć – o problemach polskich producentów jeszcze napiszemy, na świecie LG już rozdało wybranym developerom LG Optimus 7

  Co do nazwy – na całym świecie jest to LG Optimus 7, tylko w Portugalii i w Polsce nie. Wiadomo dlaczego, Optimus jest nazwą zastrzeżoną.

 • Taker

  A co z obsługą divX ? i avikami?

 • maniak

  Wlasnie jestesmy NA spotkaniu, NA pewo zapytam

 • T

  Niezapomniejcie spytać się czy działa na nim funkcja copy-paste, czy działa multitasking i czy można samemu napisać sobie na niego oprogramowanie, czy też zlecić napisanie takiego oprogramowania jakiejś firmie. Bez tych funkcji będzie to badziewie klasy iPhona.


reklama