środa, 3 września 2014, Bogusław Rosa

Poznajcie nowego Samsunga z 64 bitowym Snapdragonem 410 – SM-G5309W

samsung-SM-G5309W-1
Nowy Samsung z 64 bitowym SOC /fot.phonearena
 • Me

  Niestety Samsung wypada już coraz gorzej, nie na tle konkurencji ale na tle oczekiwań ludzi. Jestem użytkownikiem dwóch telefonów tego producenta, każdy aktualnie jest byłym flagowcem więc trzeba trochę inaczej patrzeć na nie ale gdy były kiedyś top telefonami to mimo tego posiadały tak wiele uciążliwych wad i ułomności że wstyd dla producenta że dopuścił się takich specjalnych zaniedbań. Omnia 2 i S3, oboje mają TW i problemy wszechobecnymi lagami, pamięcią ram i zbędnymi aplikacjami (na co komu ramka do zdjęć jako aplikacja lub Group Play), a także bardzo łatwo niszczący się plastik. Android jako system jest wybrakowany a nakładki producentów naprawiają to ale kosztem optymalizacji i dlatego Samsung jednak nie jest najlepszym wyborem. Dziwne że seria Note jest tak udana a seria S ma takie problemy.

 • s

  drogi wi, proponuje dalej isc za tlumem, kupowac andka bo tak robi tępy tłum, glosowac na PO itd itp ;]

  • wi

   Zapewniam nie głosowałem na PO, po drugie nie idę za tłumem i nie kupuję np. fona samsunga s5, a poza tym na tą chwilę nie ma alternatywy dla andka który ma niezłe zaplecze oprogramowania, a króry uważam za bardzo dobry.

 • wi

  „ułomny android”? … który ma 80% rynku, a wychwalany przez ciebie WP ma AŻ 1,6% rynku,.
  Na twoim miejscu bym pomyślał 10 razy zanim bym napisał takie głupoty jakie ty piszesz. A jeśli 10 razy za mało to proponuję 30 razy pomyśleć, ale czy ty w ogóle racjonalnie myślisz?

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Ja już podziękowałem firmie Samsung za ich wszystkie Galaxy i nigdy więcej tego Android z TW i uszczęśliwianiem wszystkich w zamulające dodatki których nie można się pozbyć i blokują poprawki aktualizację systemu od Google

  Co do Note to chciałbym jednak kupić taki sprzęt od Samsung z WP8.1 a nie ułomnym ograniczonym Android


reklama