, Android ASUS Google Microsoft Motorola Newsy Telefony Windows Phone

W skrócie | Cena ASUS ZenWatch, Moto G2 i Moto X+1, nowości w Android Wear i WP 8.1 GDR2

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Azi

  Motorola na kanwie sukcesu moto g chciałaby pewnie teraz więcej zarobić, ale w takich cenach, nawet gdy będą mniejsze w Europie nie wróżę sukcesu..

 • tabb

  Ja tam korzystałem z androida, nadal zresztą mam go na tablecie, obecnie mam telefon w WP i jestem zadowolony. Oba systemy są bardzo funkcjonalne i jak dla potrzeb 90% użytkowników – więcej niż wystarczające. Różnica jest taka tylko, że wp jest znacznie lepiej zrobiony bo mniej zasobożerny. Jeśli jeszcze porównujemy gołego andka z wp to nie ma tragedii ale umówmy się, każdy większy producent wali swoje nakładki, które zamulają strasznie. Miałem LG 4x HD na 4-rdzeniowej tegrze i byłem po prostu załamany tym lagofonem. Tak więc oba systemy są dobre ale wp jest płynniejszy. Za to na andka jest więcej apek. Każdy musi wybrać co woli więc kłótnie co jest lepsze przypominają dyskusje pomiędzy miłośnikami wołowiny i dorobiu. Jeden uważa kurczaka za cud natury, inny krówkę, i dobrze, dla każdego coś dobrego, nie ma się o co spierać 🙂

 • Redi

  Jedyne co jest ułomne to ty Nazir… WP nigdy funkcjonalnością nawet nie zbliży się do Androida…

  • Mateusz

   Widać po tym, że nigdy nie miałeś telefonu z tym systemem (WP 8.1).

 • furton

  z tego co wyczytalem to brazylia ma wysokie podatki od tego typu sprzetu wiec w europie cena za moto g2 / moto x+1 bedzie zdecydowanie nizsza. kto dalby 1400zeta za g2 ktora niewiele rozni sie od moto g?

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Polecam wszystkim WP8.1 , naprawdę jestem pod wrażeniem jak 2 smartfony moje działają i są wygodne w porównaniu z ułomnym ograniczonym sprzętem z Android

  • Niemampojeciaoczympisze

   „Polecam wszystkim Android 4.4.4 , naprawdę jestem pod wrażeniem jak 2 smartfony moje działają i są wygodne w porównaniu z ułomnym ograniczonym sprzętem z Windows Phone”
   Albo, albo!
   „Polecam wszystkim iOS 7, naprawdę jestem pod wrażeniem jak 2 smartfony moje działają i są wygodne w porównaniu z ułomnym ograniczonym sprzętem z Windows Phone”
   Albo jeszcze!
   „Polecam wszystkim WP8.1, naprawdę jestem pod wrażeniem jak 2 smartfony moje działają i są wygodne w porównaniu z ułomnym ograniczonym sprzętem z Windows Phone”
   😀


reklama