zorganizował nowy ciekawy konkurs na projekt karty doładowującej. W konkursie może brać udział każda osoba, która do 31 listopada tego roku zarejestruje się i wyśle swój projekt karty-zdrapki.
Prace należy przygotować za pomocą programu graficznego na stronie zaprojektujzdrapke.pl lub wysłać przygotowany we własnym zakresie plik graficzny. Do wygrania jest łącznie 30 nagród.
Finał konkursu odbędzie się 8 grudnia 2008 r. kiedy to na podstawie głosów internautów zostanie wyłonionych 25 prac, a ich autorzy zostaną nagrodzeni telefonem Nokia 5220 Xpress Music. Kolejne 5 osób wyłoni jury w którego skład wejdą przedstawiciele sieci Orange, zaś nagrodami w tym przypadku będą telefony Nokia N96. Organizatorzy zapewniają również, że najciekawsze prace zostaną wydane jako prawdziwe karty-zdrapki.
Więcej informacji na stronie konkursu.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Majowa aktualizacja dla serii Samsung Galaxy S25 nie przyniesie zapowiadanych nowości. Zamiast usprawnień aparatu i…
To już ostateczne i oficjalne - OnePlus 13T nie trafi do sprzedaży w Polsce. Poza…
Nowy układ graficzny Nvidia RTX 5060 dla laptopów pojawił się w bazie Geekbench. GPU w…
Ten RTS to bez wątpienia miły hołd dla legendarnego Command and Conquer. Mimo kilku wad…
Po zapowiedzi flagowca Sony Xperia 1 VII, fani oczekiwali kilku słów na temat Sony Xperia…
iPhone 17 Pro miał oferować warstwę antyrefleksyjną podobną do tej z Galaxy Ultra. Nowy przeciek…