, Android Newsy Promocje Samsung Telefony

Promocja | Samsung Galaxy Core LTE w niższej cenie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Raiven

  Na ich stronie widnieje informacja, że poprzednia cena to 1 264,95 zł. ORLY!?!?! Naciąganie naiwnych, a nie promocja. Skąpiec/Ceneo prawdę powie ;).

  • Raiven

   A dla autora minus za tak wartościowy wpis…

   • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

    Minus? A niby za co? Za to, że smartfon i tak jest tańszy niż według ceneo? Tam cena zaczyna się od 789 złotych za czarną wersję. Cena podana przez iBOOD.pl jest wyssana z palca (ta przed promocją), ale nie zmienia to faktu, że Core LTE przez nich oferowany, jest w niezłej cenie.

    • antysystem

     za przerost formy nad treścią. Poza tym takich nieuczciwych praktyk marketingowych jakie prezentuje ten serwis (fałszywa wielka obniżka) nie należy promować tylko tępić

    • Raiven

     Wg ceneo.pl wersja czarna od 789, wersja biała od 743,83. Wg skapiec.pl wersja czarna od 699. Jak ktoś reflektuje na allegro to znajdzie ofertę już od 649.

     Skoro sam przyznajesz, że cena przed promocją jest „wyssana z palca” to jednocześnie przyznajesz mi rację, iż ta promocja to lipa, a w takim razie informacja przez Ciebie podana jest o kant tyłka potłuc. Jak będziesz chciał następnym razem promować ofertę jednego ze sklepów to nie wciskaj czytelnikom bajki o super promocji. Tylko wtedy też wypadałoby zaznaczyć, że artykuł jest sponsorowany. A jak nie jest to chociaż wykaż się rzetelnością i podaj alternatywy gdzie również można dany model kupić, szczególnie jeśli będzie jeszcze tańszy.


reklama