, Android HTC Newsy Smartfony System Telefony

HTC One (M7) otrzymał Androida 4.4.3 KitKat

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • adamo1139

  no nie mówcie, że dodawanie ikonek do funkcji w ustawieniach trwa tyle czasu. A z launcherem to samo, przecież parę deweloperów zrobiło by to w tydzień, a tu firma zatrudniająca pewnie z 500 deweloperów, aktualizacje androida to żart, tu się nie zgodzić z fanami WP, na WP jest lepsze wsparcie

 • bizzy

  Jakie zmiany pojawiły się w aplikacji aparatu?
  PS. Też ubolewam nad wyeliminowaniem opcji usypiania telefonu, wbrew pozorom przydawalo się non-stop

 • Damian38

  Warto dodać też, że aktualizacja w WP wniosła to, co android posiada już od kilku lat. Z resztą sprawa poruszana już wiele razy… A co do da M7 to dobrze że ma jeszcze wsparcie. Zamierzam go nabyć drogą kupna w najbliższym czasie.

 • //Adam

  Już daaawno… naprawdę daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawno go dostał.

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Buhaha ale sukces po roku poślizgu gdy już jest KK4.4.4 a niebawem nadejdzie „L”

  • http://razec95.blogspot.com razec95

   Miałem napisać szeroką wypowiedź dotyczącą twojego poziomu intelektualnego, ale zgodnie z dewizą napisaną powyżej komentarzy odpuszczę sobie. O aktualizacji powiem tyle – nie jest filozofią wgrać czysty system kilka dni po jego premierze. Producenci smartphonów opartych o Androida, posiadający własną nakładkę (LG, HTC, Samsung) stoją przed dużo większym wyzwaniem – muszą dostosować, niejednokrotnie wręcz kolosalnie zmienić swoją nakładkę pod kątem nowej wersji systemu. Po co? Żeby działała jak najsprawniej i wykorzystywała w pełni funkcje nowego systemu. Moim zdaniem o szacunku do klienta świadczy nie szybkość wypuszczania aktualizacji, ale jej optymalizacja i kompletność. Wolę pracować na smartphonie z minimalnie starszym Androidem 4.4.3, natomiast z gwarancją, że producent dał z siebie wszystko przygotowując nakładkę, niż na smartphonie z najnowszą wersją, której aktualizacja została przygotowana szybko i niestarannie. Przemyśl swoje wypowiedzi, zanim je nabazgrzesz i niepotrzebnie wyprowadzisz ludzi, którzy czytają tego bloga, z równowagi. iOS jest szybciej aktualizowany? Nic dziwnego, mają tylko jedną serię telefonów na głowie. Windowsy są aktualizowane szybciej? Bo tak banalny system nie wymaga żadnych ingerencji. A i tak w kontekście Windowsów mógłbym dyskutować na temat szacunku do klienta, gdyż telefony, które spokojnie mogły udźwignąć WP8 utknęły na 7-ce, jak chociażby Lumia 800.

  • kart

   A galaxy note 3 nadal ma ostatni soft XEO 4.4.2 z 04.2014…. wot samsung

 • Piotr

  No i co z tego Z1 już dostała 4.4.4 dużo wcześniej a tu dopiero 4.4.3

 • Posiadacz HTC

  Potwiedzam, wczoraj zaktualizowalem do wersji 4.4.3 mojego m7. Opisane zmiany sa, lecz nie wiele rozniace. Aparat oraz nowy menadzer plikow(wreszcie od HTC) na plus, reszta to kosmetyka, w galerii jeszcze nie odkrylem co tak naprawde rzekomo zmieniono. Nie podoba mi sie natomiast usunieta opcja usypiania telefonu(i tylko usypiania, gdyz jak wiadomo m7 nie dostala opcji pelnego wybudzania i usypiania telefonu dwukrotnym stuknieciem w ekran jak np w m8) zaraz po wybudzeniu. Nic szczegolnego, ale ja tego uzywalem. Aha i jeszcze bardziej szczegolowy opis uzycia baterii przez konkretne aplikacje w trybie zuzycie energii.

 • leszek

  Z tego co mi wiadomo to tegoroczny flagowiec ma oznaczenie M8…

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Ach ten pośpiech. 🙂 Oczywiście, że tegorocznym flagowcem jest One (M8).

   • HOM8

    Sorry za uszczypliwość, ale jesteś mistrzem w popełnianiu błędów we własnych tekstach. Chyba jako jedyny w każdym tekście masz jakiś błąd, który zauważają czytelnicy. Zawsze się tłumaczysz drobnym przeoczeniem, zacznij czytać kilka razy swoje teksty przed publikacją a nie tłumaczyć się głupio…


reklama