, Android Newsy Smartfony Sony

Testujemy Sony Xperię T3 (D5103). Co chcecie wiedzieć?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • madzix

  czy można robic sobie selfie?

 • dux

  jakie internetowe przegladarki obsluguje?

 • LUGA

  Czy aplikacje można instalować na zewnętrznej karcie SD

 • antysystem

  przy takiej cenie to nic nie chcę wiedzieć :p

 • adamo1139

  jednak to 4 x a7, a liczyłem na 2 x a9 (lepsze 2 mocniejsze rdzenie niż 4 słabsze), a już się zastanawiałem, fajnie jakby ktoś inny niż asus w telefonach i Samsung w tabletach zaczął dawać do telefonów intele, bo to właśnie przykład wydajności pojedynczych rdzeni. Na kompach AMD było tym, co szło na ilość, w segmencie Mobile są to wszyscy inni oprócz Apple i Intela. Mam nadzieje, ze samsung s6 będzie miał 4 x Intel 2.0 GHz turbo 2.8 i jakąś porządną grafikę. Niestety tylko samsung może tak, tylko on ze ścisłej czołówki współpracuje na dużą skalę z intelem, Asus tylko epizodycznie. Mam nadzieje, ze soc Intela zostanie jeszcze trochę mocy na obniżenie czegoś innego niż pulpitu w TW….

 • Paul Chm

  Jak z jakością muzyki na głośniku? Porównywalna do najnowszych modeli HTC (np. HTC Desire 816) Czy przedni aparat robi dobre selfie w różnego typu oświetleniach tak samo tylni? Jak z łapaniem ostrości przy kręceniu filmików? Czy podoła pod względem wydajności bardziej wymagających gier? Czy się nagrzewa przy korzystaniu? Jak jakość rozmów i ile wytrzymuje bateria przy intensywnym korzystaniu? Czy dołączone do zestawu słuchawki mają dobrą jakość dźwięku? Jak myślicie który lepszy: Sony T3 vs Htc Desire 816? Na te pytania wiele osób będzie oczekiwało odpowiedzi 🙂 Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź na wszystkie 🙂

 • ten co się zna

  A procesor to czasami nie jest czterordzeniowy?

 • adamo1139

  @mam_z1 i tak w każdym teście są wyniki antutu. Może nie będzie trzeba 100x ale na mikroskopie mojego kolegi, jak przystawiłem do ekranu, to widać było układ pikseli i pojedyncze subpiksele, na Phone arena robią tak.

 • edd

  jak daje radę z grami 😀

 • adamo1139

  może u Ciebie na fonie, u mnie zawsze jest taki sam, wyjątkiem jest włączenie /wyłączenie trybu samolotowego, bo vusim (złącze sim) ma wysoki woltaż, i proces tez trochę żre ramu. Pytania : macie może mikroskop z powiększeniem 100x? jak pod tym mikroskopem wygląda białe tło 100 jasność? Kolory są neutralne, oziębione czy ocieplone? Jest folia na wyświetlaczu (zespolona z „sony”) ? czy to ten sam beznadziejny aparat, co w M2? możecie sprawdzić karty 64 GB? (i mnie oficjalnie obsługuje 32, ale 64 tez działa). otg z dyskami NTFS? Jakie maksymalne taktowanie gpu? dużo baterii przez noc zchodzi? sony wspiera jakoś immersive mode? Na bliźniaczym (względem soc) LG l9 II na kitkacie było w wielu aplikacjach FC, czy tu jest podobnie? GTA sa jest dobrze zoptymalizowane? Jakie minimalne taktowanie procesora? Ile ramu dla użytkownika? W specyfikacji napisaliście 2 x a7, a to jest 2 x a9.

 • PanWesz

  Jak jest z plastikiem z tyłu? Samsungowy czy taki lepszy? i Jak ze spasowaniem? Bateria stała czy wymienna?

 • pop

  Nie piszcze glupot o tym benchmarkach ,odpalcie benchmarka i jaki jest wynnik . Pozniej pograjcie w gre i odpalcie benchmarka i wynik jest o kilka tysiecy nizej . Do d#py to jest . Tyl jest plastikowy ?

 • Mam z1 i 38 tyś w antutu

  Witam ile w Benchmarkt Antutu ???


reklama